• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

All Rivers Run Free

Natasha Carthew
Paperback
€ 3,45
+ 6 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

A lyrical novel in the vein of Sara Baume and Eimear McBride, about marginalisation, mental illness and the power of nature and motherhood in restoring hope

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781786488633
  • Verschijningsdatum: 22/03/2018
  • Aantal bladzijden: 288
  • Uitgeverij: Quercus Publishing
  • Auteur(s): Natasha Carthew
  • Afmetingen: 215 mm x 136 mm
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 288

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781786488633
  • Verschijningsdatum: 22/03/2018
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 215 mm x 136 mm
  • Gewicht: 362 g