Door een staking bij bpost kan je online bestelling op dit moment iets langer onderweg zijn dan voorzien. Dringend iets nodig? Onze winkels ontvangen jou met open armen!
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
Door een staking bij bpost kan je online bestelling op dit moment iets langer onderweg zijn dan voorzien. Dringend iets nodig? Onze winkels ontvangen jou met open armen!
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Onze boeken & e-books: Tienerboeken

Tieners zijn in volle ontdekking en beginnen hun eigen mening te vormen. Daarom gaan ze op zoek naar stemmen en verhalen die aansluiten op hun leefwereld en hun fantasie prikkelen. Niet altijd even begrijpelijk voor ouders maar dat is net het punt, toch? Dit zijn de boeken en reeksen die tieners beroeren, bij ons en over de hele wereld.

Elk van onze tienerboeken kan je thuis laten leveren of afhalen in een Standaard Boekhandel bij jou in de buurt. Toch liever een e-book? Klik hier om naar alle e-books in deze categorie te gaan.

Tienerboeken
Standaard Boekhandel

Bestsellers in Tienerboeken

Standaard Boekhandel

Populaire keuzes

Subcategorieën

Alleen bij Standaard Boekhandel

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
CADEAU

Alleen in onze winkels: gratis washandje

bij een Anna-product uit onze selectie
CADEAU
Gratis washandje bij een Anna-product
CADEAU

Alleen in onze winkels: gratis sleutelhanger

bij 2 Tiny-boeken uit onze selectie
CADEAU
Gratis sleutelhanger bij 2 Tiny-boeken

Tienerboeken

45.984 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • De kleine keizerin

    Hetty Van Aar

    • Paperback | Nederlands | Milo | nr. 1
    • Popschool Kosmos roept zangtalenten op om auditie te doen voor de musical De kleine keizerin ter ere van het 20-jarige bestaan van de school. Milo hoo... Lees meer
    € 15,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Powerful

    Lauren Roberts

    • Paperback | Engels
    • From the international bestselling author of Powerless, comes a sizzling and heart-racing new story set in the Kingdom of Ilya. Perfect for fans of Th... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het dak eraf

    Jeff Kinney

    • Hardcover | Nederlands | Het leven van een Loser | nr. 17
    • Bram sluit zich aan bij Ricks band Folle Luyer. Maar gaat het leven van een beroemdheid eigenlijk wel over rozen? En speelt Bram het dak eraf? Lees meer
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Droomreis Parijs?!

    Rachel Renée Russell

    • Hardcover | Nederlands | Dagboek van een muts | nr. 15
    • In dit nieuwe deel van Dagboek van een muts mag Nikki met haar vriendinnen naar Parijs! Maar of dat zo goed gaat?! Lees meer
    € 17,50
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,50
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Percy Jackson en de Griekse helden

    Rick Riordan

    • Paperback | Nederlands
    • Maak kennis met de Griekse helden van Percy Jackson Reis samen met Percy vierduizend jaar terug naar de tijd van goden, mythische wezens en... helden!... Lees meer
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Harry Potter en de steen der wijzen

    J.K. Rowling

    • Paperback | Nederlands | Harry Potter | nr. 1
    • Harry Potter is een doodgewone, maar ongelukkige jongen die sinds de dood van zijn ouders bij zijn saaie en hardvochtige oom en tante woont, in de bez... Lees meer
    € 19,90
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,90
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Shatter Me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Engels | Shatter Me | nr. 1
    • Stranger Things meets Shadow and Bone in this first instalment of an epic and romantic YA fantasy series – perfect for fans of Leigh Bardugo, Sarah J.... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De bibliothecaresse van Auschwitz

    Salva Rubio, Antonio G. Iturbe

    • Hardcover | Nederlands
    • Indrukwekkende graphic novel, gebaseerd op het waargebeurde verhaal van Dita Kraus, die concentratiekamp Auschwitz en de Holocaust overleefde. Voor jo... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Oog in oog met de python

    Katja Brandis

    • Hardcover | Nederlands | Seawalkers | nr. 6
    • Op schoolreis naar Californië! Tiago, Shari en hun vrienden van Blue Reef High kunnen niet wachten om er de walkers van Redcliff High te ontmoeten. Ma... Lees meer
    € 24,95
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,95
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Toxic

    Mel Wallis De Vries

    • Hardcover | Nederlands
    • Een lijst met namen. Alle meisjes die erop staan zijn vermist. En de laatste naam is van jou... Een dag voor haar zeventiende verjaardag verdwijnt Cha... Lees meer
    € 16,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 16,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Sjakie en de chocoladefabriek

    Roald Dahl

    • Hardcover | Nederlands
    • Als Sjakie een Gouden Toegangskaart vindt in een reep chocola, gaat zijn diepste wens in vervulling: hij krijgt een rondleiding door de geheimzinnige ... Lees meer
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De ruïnes van Gorlan

    John Flanagan

    • Paperback | Nederlands | De Grijze Jager | nr. 1
    • 'De ruïnes van Gorlan' is deel 1 van de spannende internationale bestsellerserie 'De Grijze Jager' van John Flanagan. Alleen in Nederland en België zi... Lees meer
    € 5,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 5,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
24 van 45.984 resultaten getoond