• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Eve Dallas

Reeksen: boeken uit de reeks Eve Dallas

Reeksen: boeken uit de reeks Eve Dallas

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken uit de reeks Eve Dallas

Verlossing

J.D. Robb

  • Paperback | Nederlands | Eve Dallas | nr. 27
  • Voor de lezers van Helen Fields, Karen Rose en natuurlijk Nora Roberts Pater Miguel Flores wordt tijdens een begrafenisdienst voor het oog van zijn ge... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Alle boeken uit de reeks Eve Dallas

106 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Belofte

    J.D. Robb

    • Paperback | Nederlands | Eve Dallas | nr. 28
    • Voor de lezers van Helen Fields, Karen Rose en natuurlijk Nora Roberts Als Amaryllis Coltraine, een collega van Eve Dallas, voor haar deur wordt vermo... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Verlossing

    J.D. Robb

    • Paperback | Nederlands | Eve Dallas | nr. 27
    • Voor de lezers van Helen Fields, Karen Rose en natuurlijk Nora Roberts Pater Miguel Flores wordt tijdens een begrafenisdienst voor het oog van zijn ge... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Belofte

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Voor de lezers van Helen Fields, Karen Rose en natuurlijk Nora Roberts Als Amaryllis Coltraine, een collega van Eve Dallas, voor haar deur wordt vermo... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Verlossing

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Voor de lezers van Helen Fields, Karen Rose en natuurlijk Nora Roberts Pater Miguel Flores wordt tijdens een begrafenisdienst voor het oog van zijn ge... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • So böse sein Ende

    J. D. Robb

    • Paperback | Duits | Eve Dallas | nr. 48
    • Der vermutlich persönlichste Fall für Eve Dallas und ihren Mann Roarke! Eve Dallas ist begeistert, als ihr Mann Roarke von seinem neuesten Wohltätigke... Lees meer
    € 11,95
    Pre-order nu, verschijnt op 18/12/2024
    € 11,95
    Pre-order nu, verschijnt op 18/12/2024
  • Vermoorde getuige

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Meer dan 100.000 verkochte boeken in Nederland en Vlaanderen Roarke, de man van politieagente Eve Dallas, produceert een nieuwe vertolking van een van... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Herinnering

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Deel 22 van de Eve Dallas -serie ‘Hard en waanzinnig sexy.’ Stephen King Eve heeft al flink wat gruwelijke dingen meegemaakt, waarvan vele toen ze nog... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Im Licht des Todes

    J. D. Robb

    • Paperback | Duits | Eve Dallas | nr. 42
    • In ihrem 42. Fall muss Eve Dallas sich ihren eigenen Dämonen stellen und in einem atemberaubenden Wettlauf einen Mörder aufhalten ... Gerade als Denni... Lees meer
    € 9,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 9,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Verraad

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Deel 12 van de Eve Dallas-serie In het luxueuze Palace Hotel van Roarke, de man van Eve Dallas, wordt een kamermeisje gewurgd gevonden in kamer 4602. ... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Eve Dallas bundel 2 (3-in-1)

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • J.D. Robb kwam ter wereld in het voorjaar van 1995, toen Nora Roberts' eerste boek onder dit pseudoniem verscheen. Met haar Eve Dallas-serie creëerde ... Lees meer
    € 26,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 26,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Fluweel

    J.D. Robb

    • Paperback | Nederlands | Eve Dallas | nr. 26
    • Deel 26 van de Eve Dallas -serie Een nieuw deel uit de Eve Dallas -serie vol zinderende spanning. Het lichaam van een jonge vrouw wordt gevonden in Ea... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Vermoorde schoonheid

    J.D. Robb

    • Paperback | Nederlands | Eve Dallas | nr. 3
    • Ze was een van de meest gewilde vrouwen ter wereld. Een topmodel dat altijd kreeg wat ze wilde – zelfs de man van een ander. En nu is ze gewelddadig v... Lees meer
    € 20,99
    Levertermijn 1 à 4 weken
    € 20,99
    Levertermijn 1 à 4 weken
  • Tödlicher Ruhm

    J. D. Robb

    • Paperback | Duits | Eve Dallas | nr. 34
    • Sie war ein Star, doch jemand wollte sie tot sehen ... Lieutenant Eve Dallas ist nicht gerade das, was man ein Partygirl nennt, sie hat aber trotzdem ... Lees meer
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Hereniging

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • ‘Hard en waanzinnig sexy.’ Stephen King New York, 2035. Een meisje van acht wordt zwaar getraumatiseerd gevonden in een steegje. Ze herinnert zich nie... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Ritueel vermoord

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Kort verhaal van J.D. Robb Een feestje in de gegoede kringen wordt verstoord door een naakte, met bloed besmeurde man, met het mes nog in zijn hand, d... Lees meer
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vermoorde liefde

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Inspecteur Eve Dallas is bezig met een onderzoek naar een seriemoordenaar en doet een schrikbarende ontdekking: alle slachtoffers zijn te herleiden na... Lees meer
    € 9,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Verführerische Täuschung

    J. D. Robb

    • Paperback | Duits | Eve Dallas | nr. 35
    • Dieser Fall bringt selbst Eve Dallas an ihre Grenzen ... Es ist nur eine normale Bar in Downtown New York, in der Feierabenddrinks, Meckereien über Ch... Lees meer
    € 9,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 9,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Spiel mit dem Mörder

    J. D. Robb

    • Paperback | Duits | Eve Dallas | nr. 10
    • Als bei der Premiere seines neuen Stücks ein berühmter Bühnenschauspieler direkt vor ihren Augen ermordet wird, findet sich Lieutenant Eve Dallas in e... Lees meer
    € 11,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 11,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Onschuld

    J.D. Robb, Textcase

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Deel 24 van de Eve Dallas -serie Onschuld Een meisje van acht wordt zwaar getraumatiseerd gevonden in een steegje. Ze herinnert zich niets meer en kri... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vergeten verleden

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Deel 16 van de Eve Dallas -serie Na een tip van een persbureau vindt Eve Dallas in een afvalcontainer het levenloze lichaam van een jonge vrouw. Een p... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Explosief vermoord

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Een terrorist maakt New York onveilig door op willekeurige plekken bommen tot ontploffing te brengen, met talloze doden en gewonden tot gevolg. Hij st... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vermoorde harten

    J.D. Robb

    • E-book | Nederlands | Eve Dallas
    • Een vermoorde zwerver wordt gevonden, zijn hart met chirurgische precisie uitgesneden. Luitenant Eve Dallas vermoedt dat deze moord in de doofpot gest... Lees meer
    € 9,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99 € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vermoorde harten

    J.D. Robb, Textcase

    • Paperback | Nederlands | Eve Dallas | nr. 8
    • Een vermoorde zwerver wordt gevonden, zijn hart met chirurgische precisie uitgesneden. Luitenant Eve Dallas vermoedt dat deze moord in de doofpot gest... Lees meer
    € 20,99
    Levertermijn 1 à 4 weken
    € 20,99
    Levertermijn 1 à 4 weken
  • Der Tod ist mein

    J. D. Robb

    • Paperback | Duits | Eve Dallas | nr. 8
    • Er durchstreift die Straßen von New York auf der Suche nach den Ärmsten der Armen und tötet sie mit der Präzision eines Chirurgen. Seine Opfer: die Ob... Lees meer
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
24 van 106 resultaten getoond