• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Eddie Flynn

Reeksen: boeken uit de reeks Eddie Flynn

Reeksen: boeken uit de reeks Eddie Flynn

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken uit de reeks Eddie Flynn

Het verweer

Steve Cavanagh

  • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn | nr. 1
  • Eddie Flynn heeft in de start van Steve Cavanaghs bloedstollende Eddie Flynn-serie 48 uur om zijn dochter te redden… Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken uit de reeks Eddie Flynn

28 resultaten

Filteren
  • Advocaat van de duivel

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn | nr. 6
    • Een nieuwe Eddie Flynn-thriller! Lukt het hem een onschuldige man te redden, voordat hij zelf slachtoffer wordt? Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • Het verweer

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn | nr. 1
    • Eddie Flynn heeft in de start van Steve Cavanaghs bloedstollende Eddie Flynn-serie 48 uur om zijn dochter te redden… Lees meer
    € 15,00
    of
    € 15,00
    of
  • Het pleidooi

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn
    • In dit deel in Steve Cavanaghs Eddie Flynn-serie staat de advocaat voor een onmogelijke taak. Lees meer
    € 15,00
    of
    € 15,00
    of
  • Dertien

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn
    • Premium Pocket-uitgave van Dertien, de sensationele, internationale doorbraak van Steve Cavanagh. Een meesterwerk van een juridische thriller. Lees meer
    € 10,00
    € 10,00
  • De getuige

    Steve Cavanagh

    € 15,00
    of
    € 15,00
    of
  • Fiftyfifty

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn | nr. 5
    • De bloedspannende Eddie Flynn-thriller van Steve Cavanagh, de auteur van Dertien en Verdraaid – nu extra voordelig! Lees meer
    € 15,00
    of
    € 15,00
    of
  • De getuige

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn | nr. 3
    • Voor de lezers van Michael Connelly, Lee Child en John Grisham Leonard Howells ergste nachtmerrie is uitgekomen. Zijn dochter Caroline is ontvoerd. Op... Lees meer
    € 19,99
    € 19,99
  • The Plea

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Engels | Eddie Flynn | nr. 2
    • "CRIMINALLY ENTERTAINING."-- PUBLISHERS WEEKLY (STARRED REVIEW) " The Plea is one of the most purely entertaining books you'll read this year. It's a ... Lees meer
    € 10,45
    € 10,45
  • Slow Light

    Michael Donovan

    • Paperback | Engels | Eddie Flynn | nr. 4
    • THE FOURTH P.I. EDDIE FLYNN NOVEL FROM MICHAEL DONOVAN Cheating husbands. P.I. Eddie Flynn doesn't judge. He just brings back the evidence for a fee a... Lees meer
    € 11,45
    € 11,45
  • The Devil's Snare

    Michael Donovan

    • Paperback | Engels | Eddie Flynn | nr. 2
    • "A slick, dynamic mystery" - KIKUS REVIEWS RECOMMENDED BOOK "... escapism at its best" - POSTCARD REVIEWS They call them the "Killer Couple". Accused ... Lees meer
    € 13,45
    € 13,45
  • Fiftyfifty

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn | nr. 5
    • De zussen Alexandra en Sofia Avellino hebben net, afzonderlijk van elkaar, het verminkte lichaam van hun vader gevonden. Doodsbang bellen ze allebei d... Lees meer
    € 21,99
    € 21,99
  • Thirteen

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Engels | Eddie Flynn | nr. 4
    • Murder wasn't the hard part. It was just the start of the game. Joshua Kane has been preparing for this moment his whole life. He's done it before. Bu... Lees meer
    € 12,95
    of
    € 12,95
    of
  • Het pleidooi

    Steve Cavanagh

    • E-book | Nederlands | Eddie Flynn
    • In dit deel in Steve Cavanaghs Eddie Flynn-serie staat de advocaat voor een onmogelijke taak. In Het pleidooi, in Steve Cavanaghs sensationele serie o... Lees meer
    € 6,49 € 12,99
    € 6,49 € 12,99
  • Thirteen

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Engels | Eddie Flynn | nr. 3
    • In Thirteen , the third novel in international bestselling author Steve Cavanagh's Eddie Flynn series, a juror sows reasonable doubt to ensure an inno... Lees meer
    € 10,95
    € 10,95
  • Dertien

    Steve Cavanagh

    • E-book | Nederlands | Eddie Flynn
    • In de sensationele thriller Dertien , de internationale doorbraak van Steve Cavanagh, beslissen dertien juryleden over het lot van de veroordeelde Rob... Lees meer
    € 6,49 € 9,99
    € 6,49 € 9,99
  • Fiftyfifty

    Steve Cavanagh

    • E-book | Nederlands | Eddie Flynn
    • Een bloedspannende nieuwe Eddie Flynn -thriller van Steve Cavanagh, de auteur van Dertien en Verdraaid. De zussen Alexandra en Sofia Avellino hebben n... Lees meer
    € 6,49 € 12,99
    € 6,49 € 12,99
  • De verdediging

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn | nr. 1
    • De verdediging voor een heerlijke meeneemprijs, voor de liefhebbers van The Firm en The Pelican Brief Fraude, chantage, moord… Eddie Flynn weet er all... Lees meer
    € 7,50
    € 7,50
  • Dert13n

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn | nr. 4
    • In de sensationele thriller Dertien, de internationale doorbraak van Steve Cavanagh, dwarsboomt een van de juryleden het proces tegen de van moord ver... Lees meer
    € 15,00
    of
    € 15,00
    of
  • De handlanger

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Nederlands | Eddie Flynn | nr. 7
    • Topadvocaat Eddie Flynn moet de onschuld van de meest gehate vrouw van Amerika bewijzen in deze Eddie Flynn-thriller van Dertien-auteur Steve Cavanagh... Lees meer
    € 21,99
    € 21,99
  • Het verweer

    Steve Cavanagh

    • E-book | Nederlands | Eddie Flynn
    • Eddie Flynn heeft in de start van Steve Cavanaghs bloedstollende Eddie Flynn-serie 48 uur om zijn dochter te redden… In dit begin van internationaal b... Lees meer
    € 6,49 € 12,99
    € 6,49 € 12,99
  • The devil's advocate

    Steve Cavanagh

    • Paperback | Engels | Eddie Flynn | nr. 6
    • 'The Devil's Advocate makes your palms sweat and your blood run cold; the terrific trial scenes out-Grisham John Grisham.' The Times'This guy is the r... Lees meer
    € 12,95
    of
    € 12,95
    of
  • De getuige

    Steve Cavanagh

    • E-book | Nederlands | Eddie Flynn
    • Deze Eddie Flynn is ijzingwekkend spannend! Eddie duikt terug in zijn verleden in dit deel van Steve Cavanaghs sensationele serie over Eddie Flynn – b... Lees meer
    € 6,49 € 12,99
    € 6,49 € 12,99
  • De handlanger

    Steve Cavanagh

    • E-book | Nederlands | Eddie Flynn
    • Topadvocaat Eddie Flynn moet de onschuld van de meest gehate vrouw van Amerika bewijzen in deze Eddie Flynn-thriller van Dertien-auteur Steve Cavanagh... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
24 van 28 resultaten getoond