• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. BFF

Reeksen: boeken uit de reeks BFF

Reeksen: boeken uit de reeks BFF

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken uit de reeks BFF

Julia, Snow Queen

Jette Schröder

  • Hardcover | Nederlands | BFF | nr. 4
  • Julia, Snow Queen van Jette Schröder is het vierde deel van de vrolijke meidenserie BFF, voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit. Julia is verontw... Lees meer
Pre-order nu, verschijnt op 13/11/2024
Pre-order nu, verschijnt op 13/11/2024

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken uit de reeks BFF

19 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Julia, Snow Queen

    Jette Schröder

    • Hardcover | Nederlands | BFF | nr. 4
    • Julia, Snow Queen van Jette Schröder is het vierde deel van de vrolijke meidenserie BFF, voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit. Julia is verontw... Lees meer
    € 17,99
    Pre-order nu, verschijnt op 13/11/2024
    € 17,99
    Pre-order nu, verschijnt op 13/11/2024
  • Daisy in Love

    Jette Schröder

    • E-book | Nederlands | BFF
    • Nieuwe meidenserie voor de fans van Elvy’s wereld en 100% Coco De eerste kennismaking tussen Daisy en haar nieuwe buurjongen Floris verloopt niet be..... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Nina, beachbabe!

    Jette Schröder

    • Hardcover | Nederlands | BFF | nr. 3
    • Het derde deel in de vrolijke meidenserie BFF , voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit. Nina is woedend op haar ouders. Wie verzint het om een má... Lees meer
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Sterre partygirl!

    Jette Schröder

    • Hardcover | Nederlands | BFF | nr. 2
    • Het tweede deel in de vrolijke meidenserie BFF , voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit. Sterre en haar beste vriendin Yfke zitten in de feestcom... Lees meer
    € 18,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 18,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Daisy in love

    Jette Schröder

    • Hardcover | Nederlands | BFF | nr. 1
    • Nieuwe meidenserie voor de fans van Elvy’s wereld en 100% Coco De eerste kennismaking tussen Daisy en haar nieuwe buurjongen Floris verloopt niet be..... Lees meer
    € 9,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 9,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Julia, Snow Queen

    Jette Schröder

    • E-book | Nederlands | BFF
    • Julia, Snow Queen van Jette Schröder is het vierde deel van de vrolijke meidenserie BFF, voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit. Julia is verontw... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • Face à face

    Geneviève Guilbault, Marilou Addison

    • E-book | Frans | BFF
    • Émilie et Charlotte sont de nouveau séparées dans deux collèges différents. Les deux meilleures amies ont pourtant vraiment besoin d’être ensemble, el... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Sterre, partygirl!

    Jette Schröder

    • E-book | Nederlands | BFF
    • Het tweede deel in de vrolijke meidenserie BFF , voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit. Sterre en haar beste vriendin Yfke zitten in de feestcom... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Nina, beachbabe!

    Jette Schröder

    • E-book | Nederlands | BFF
    • Het derde deel in de vrolijke meidenserie BFF , voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit. Nina is woedend op haar ouders. Wie verzint het om een má... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
19 van 19 resultaten getoond