• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Home
  2. Best of YA

Resultaten voor "Best of YA"

39 resultaten

Filteren
  • Fin & Rye

    Harry Cook

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • Fin is zestien jaar en valt op jongens. Een feit dat zijn leven heel complex blijkt te maken.   Het ene moment kust Fin de goddelijke Jesse; het volge... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • Tokio voor altijd

    Emiko Jean

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • Crazy Rich Asians meets The Princess Diaries in Tokio!   Izzy heeft nooit het gevoel gehad dat ze ergens bij hoorde. Ze groeide op als Japans-Amerikaa... Lees meer
    € 18,99
    of
    of
  • 10 truths en een dare

    Ashley Elston

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • De nachtmerrie van elke laatstejaars: toch níét afstuderen?   Olivia staat op het punt om als beste van haar klas af te studeren, wanneer ze tot haar ... Lees meer
    € 18,99
    of
    of
  • Mijn jaar na jou

    Nina de Pass

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • Een indringende YA voor fans van Rainbow Rowell en Jandy Nelson Als je zou kunnen sterven van schuldgevoel, dan zou ik dood zijn. Zoals ook eigenlijk ... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • Nu in de bioscoop!

    Cory McCarthy

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • Fandom en prille liefde voor Iris op de filmset voor de beroemde fantasy-trilogie van haar oma Een vrolijke, feministische contemporary romance   In t... Lees meer
    € 18,99
    of
    of
  • Let's rock it

    Jill Schirnhofer

    • Hardcover | Nederlands | Best of YA
    • Hét onmisbare lifestyleboek voor iedere Rocket girl 'Let's rock it! Zijn wie je wilt zijn en doen wat je wilt doen,' dat is Jills motto. Hoe word je d... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • Op glad ijs

    Sara Biren

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • Stoere en hartverwarmende YA-romance oor de fans van 10 blind dates, Royals en de boeken van Sophie Kinsella Holland Delviss wil niets liever dan beke... Lees meer
    € 19,99
  • Shine

    Jessica Jung

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • Juicy YA-roman over de ongekend populaire 'perfecte' K-popwereld Debuut van Jessica Jung, K-poplegende en voormalig zangeres van een van de meest invl... Lees meer
    € 17,99
  • Wat zou Justyce doen?

    Nic Stone

    • Hardcover | Nederlands | Best of YA
    • Het verbluffende vervolg op de # 1 New York Times-bestseller Wat zou Martin doen? In dit langverwachte vervolg op haar bestseller werpt Nic Stone een ... Lees meer
    € 20,99
    of
    of
  • Dit is ons verhaal

    Ashley Elston

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • In dit moordmysterie is niets wat het lijkt Niemand weet wat er is gebeurd die ochtend in River Point. Vijf jongens gingen het bos in, vier kwamen er ... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • Het zout uit je ogen

    Miriam Bruijstens

    • Hardcover | Nederlands | Best of YA
    • Een bijzondere poëziebundel als ode aan de liefde. In deze unieke bundel staan ongeveer 30 gedichten over verliefd worden, over verliefd zijn en van e... Lees meer
    € 14,99
    of
    of
  • Birthday

    Meredith Russo

    • Hardcover | Nederlands | Best of YA
    • Een hartverscheurend LHBT-verhaal over identiteit, vriendschap en liefde.  Boyhood meets  De zon is ook een ster. Eén dag uit het leven van twee beste... Lees meer
    € 19,99
  • 10 blind dates

    Ashley Elston

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • Een hilarische en hartverwarmende YA-romance over vriendschap, liefde en familie.  De filmrechten van  10 blind dates zijn verkocht aan de makers van ... Lees meer
    € 15,99
    of
    of
  • Misschien is het anders

    David Yoon

    • Hardcover | Nederlands | Best of YA
    • Een eigenzinnig, knap en romantisch coming-of-ageverhaal.  Voor lezers van Rainbow Rowell, Nicola Yoon, John Green, Becky Albertalli en Adam Silvera. ... Lees meer
    € 20,99
    of
    of
  • Her royal highness

    Rachel Hawkins

    • Paperback | Nederlands | Best of YA
    • Heerlijk feelgoodverhaal voor fans van de  Selection -serie, Sophie Kinsella en Jill Mansell Millie Quint is er kapot van als haar vriendin met een an... Lees meer
    € 16,99
    of
    of
  • Dwaalspoor

    Caleb Roehrig

    • Hardcover | Nederlands | Best of YA
    • Thriller voor fans van  13 minuten ,  Gone Girl en  13 Reasons Why Rufus Holt beleeft de ergste nacht uit zijn leven. Het begint met zijn ex-vriend Se... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • Boy 7

    Mirjam Mous

    • Hardcover | Nederlands | Best of YA
    • Mirjam Mous 20 jaar schrijver én 100.000 exemplaren van  Boy 7  verkocht! Dubbel feest! Dit jaar vieren we dat Mirjam Mous al twintig jaar schrijver i... Lees meer
    € 19,99
24 van 39 resultaten getoond