• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Avalon

Reeksen: boeken uit de reeks Avalon

Reeksen: boeken uit de reeks Avalon

Standaard Boekhandel

Alle boeken uit de reeks Avalon

27 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Zomer aan het meer

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • De Avalon-serie 1 - Zomer aan het meer Na de zoveelste teleurstelling in de liefde heeft het zelfvertrouwen van Olivia Bellamy een knauw gekregen. Het... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Winter in de bergen

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • De Avalon-serie 2: Winter in de bergen Zo op het eerste gezicht leidt Jenny Majesky een heerlijk leven. Ze heeft een rustig, beschermd bestaan in Aval... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Zon op het water

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • De Avalon-serie 3: Zon op het water Nu haar dochter het huis uit is, heeft Nina eindelijk eens tijd voor iets nieuws. Daten, reizen... alles kan, en z... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Maanlicht over het meer

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • Met de scherpe tong van haar lastige nieuwe client Alice Bellamy weet Faith wel raad. Als zelfstandig verpleegkundige heeft ze wel voor hetere vuren g... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Schitterende ijsster

    Susan Wiggs

    • Paperback | Nederlands | Avalon | nr. 6
    • Heerlijke winterromance voor fans van Virgin River en Sweet Magnolias . Maureen Davenport organiseert voor het eerst de jaarlijkse kerst­voorstelling ... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Zon over het water

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • Privé-verpleegkundige Claire is al jaren op de vlucht voor haar verleden. Daarom blijft ze nooit lang op één plek. Wanneer ze voor een oude man in het... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Avalon

    Mindee Arnett

    • Hardcover | Engels | Avalon | nr. 1
    • For fans of Josh Whedon's cult classic television show Firefly comes a fascinating and fast-paced sci-fi thriller from author Mindee Arnett, which New... Lees meer
    € 26,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 26,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Lady of Avalon

    Marion Zimmer Bradley

    • Paperback | Engels | Avalon
    • Spans the creation of Avalon itself, right up to the birth of King Arthur. This novel presented through the successive lives of its three powerful pri... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • The Forest House

    Marion Zimmer Bradley

    • Paperback | Engels | Avalon | nr. 2
    • The New York Times bestselling science fiction and fantasy author of the Avalon series introduces the prequel to the beloved and enduring classic The ... Lees meer
    € 21,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 21,45
    Levering 2 à 3 weken
  • The Mists of Avalon

    Marion Zimmer Bradley

    • E-book | Engels | Avalon
    • Here is the tragic tale of the rise and fall of Camelot - but seen through the eyes of Camelot's women: The devout Gwenhwyfar, Arthur's Queen; Vivane,... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Forests of Avalon

    Marion Zimmer Bradley

    • Paperback | Engels | Avalon
    • The Roman grip on their empire was slackening; the Druidic Order - far stronger that the tiny Christian sect - was itself in turmoil. Caught in the ce... Lees meer
    € 18,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 18,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Avalon

    Mindee Arnett

    • Paperback | Engels | Avalon | nr. 1
    • For fans of Josh Whedon's cult classic television show Firefly comes a fascinating and fast-paced sci-fi thriller from author Mindee Arnett, which New... Lees meer
    € 13,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 13,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Droom van een zomer

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • De Avalon-serie 9 - Droom van een zomer Met nog twee jaar te gaan, kan Sonnet Romano al bijna alles afvinken van haar to-do-lijstje-voor-mijn-dertigst... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Polaris

    Mindee Arnett

    • E-book | Engels | Avalon
    • Jeth Seagrave and his crew of mercenaries are pulled into one last high-stakes mission in this breathtaking sequel to Mindee Arnett’s Avalon , which S... Lees meer
    € 5,69
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,69
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Voel met mij

    Indigo Bloome

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • Psychologe Alexandra Blake is door haar minnaar Jeremy Quinn in seksuele zin wakker gekust. Na een erotische ontdekkingsreis is zij tot het uiterste v... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Polaris

    Mindee Arnett

    • Paperback | Engels | Avalon | nr. 2
    • Jeth Seagrave and his crew of mercenaries are pulled into one last high-stakes mission in this breathtaking sequel to Mindee Arnett's Avalon , which S... Lees meer
    € 13,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 13,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Kom met mij

    Indigo Bloome

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • Alexandra keert met gemengde gevoelens terug naar haar alledaagse leven nadat ze werd ontvoerd en de hoofdrol speelde in een bijzonder en opwindend ex... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Samen op het ijs

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • De Avalon-serie 4: Samen op het ijs Gerechtigheid voor iedereen, overal ter wereld... dat is waar juriste Sophie Bellamy voor vecht met haar werk bij ... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Lady of Avalon

    Marion Zimmer Bradley

    • Paperback | Engels | Avalon | nr. 3
    • Journey to a time before King Arthur in this prequel to The Mists of Avalon --a spellbinding story of three remarkable women who alter the fortunes of... Lees meer
    € 22,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,95
    Levering 1 à 4 weken
24 van 27 resultaten getoond