• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Avalon

Reeksen: boeken uit de reeks Avalon

Reeksen: boeken uit de reeks Avalon

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken uit de reeks Avalon

Schitterende ijsster

Susan Wiggs

  • Paperback | Nederlands | Avalon | nr. 6
  • Heerlijke winterromance voor fans van Virgin River en Sweet Magnolias . Maureen Davenport organiseert voor het eerst de jaarlijkse kerst­voorstelling ... Lees meer

Zon op het water

Susan Wiggs

  • Paperback | Nederlands | Avalon | nr. 3
  • De Avalon-serie gaat over relaties en liefde - met hier en daar een wijze levensles. Nu haar dochter het huis uit is, heeft Nina eindelijk eens tijd v... Lees meer

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

SOLDEN

Tot 50% korting

op boeken, muziek en series
SOLDEN
Solden: tot 50% korting
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken uit de reeks Avalon

46 resultaten

Filteren
  • Zon op het water

    Susan Wiggs

    • Paperback | Nederlands | Avalon | nr. 3
    • De Avalon-serie gaat over relaties en liefde - met hier en daar een wijze levensles. Nu haar dochter het huis uit is, heeft Nina eindelijk eens tijd v... Lees meer
    € 15,00
    € 15,00
  • Winter in de bergen

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • De Avalon-serie 2: Winter in de bergen Zo op het eerste gezicht leidt Jenny Majesky een heerlijk leven. Ze heeft een rustig, beschermd bestaan in Aval... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    € 3,99 € 7,99
  • Zomer aan het meer

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • De Avalon-serie 1 - Zomer aan het meer Na de zoveelste teleurstelling in de liefde heeft het zelfvertrouwen van Olivia Bellamy een knauw gekregen. Het... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    € 3,99 € 7,99
  • Avalon - Despertares

    Dora García Araico

    • Paperback | Spaans | Avalon | nr. 1
    • En un mundo donde la magia puede lograrse con años de estuido, magos y sabios no son extraños, no así los hechiceros. Capaces de canalizar energía aún... Lees meer
    € 17,95
    € 17,95
  • Zon over het water

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • Privé-verpleegkundige Claire is al jaren op de vlucht voor haar verleden. Daarom blijft ze nooit lang op één plek. Wanneer ze voor een oude man in het... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • Schitterende ijsster

    Susan Wiggs

    • Paperback | Nederlands | Avalon | nr. 6
    • Heerlijke winterromance voor fans van Virgin River en Sweet Magnolias . Maureen Davenport organiseert voor het eerst de jaarlijkse kerst­voorstelling ... Lees meer
    € 15,00
    € 15,00
  • Avalon

    Mindee Arnett

    • Hardcover | Engels | Avalon | nr. 1
    • For fans of Josh Whedon's cult classic television show Firefly comes a fascinating and fast-paced sci-fi thriller from author Mindee Arnett, which New... Lees meer
    € 27,45
    € 27,45
  • Staff of Wrath

    Logan Bruce

    • Paperback | Engels | Avalon | nr. 1
    • A hundred years have passed since the days of Edgar the Aethling. Abhartach, undead warlord of Ulster and servant of the Necromancer, has risen from t... Lees meer
    € 12,45
    € 12,45
  • Avalon, Season Four, Ghouls

    M G Kizzia

    • Paperback | Engels | Avalon | nr. 4
    • Brought from Avalon, through the Heart of Time, the Travelers come to the beginning of history on a rescue mission, but life gets complicated. In orde... Lees meer
    € 16,45
    € 16,45
  • Polaris

    Mindee Arnett

    • Hardcover | Engels | Avalon | nr. 2
    • Jeth Seagrave and his crew of mercenaries are pulled into one last high-stakes mission in this breathtaking sequel to Mindee Arnett's Avalon , which S... Lees meer
    € 27,45
    € 27,45
  • Lady Of Avalon

    M Z Bradley

    • Boek | Engels | Avalon
    • Spans the creation of Avalon itself, right up to the birth of King Arthur. This novel presented through the successive lives of its three powerful pri... Lees meer
    € 15,45
    € 15,45
  • The Forest House

    Marion Zimmer Bradley

    • Paperback | Engels | Avalon | nr. 2
    • The New York Times bestselling science fiction and fantasy author of the Avalon series introduces the prequel to the beloved and enduring classic The ... Lees meer
    € 22,45
    € 22,45
  • Zon op het water

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • De Avalon-serie 3: Zon op het water Nu haar dochter het huis uit is, heeft Nina eindelijk eens tijd voor iets nieuws. Daten, reizen... alles kan, en z... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    € 3,99 € 7,99
  • Avalon, Season Three, Werewolf

    M G Kizzia

    • Paperback | Engels | Avalon | nr. 3
    • Brought to the beginning of history on a rescue mission, in order to get back to the twenty-first century, two elves, two marines, one Gott-Druk (a Ne... Lees meer
    € 16,45
    € 16,45
  • The Forests of Avalon

    Marion Zimmer Bradley

    • Paperback | Engels | Avalon
    • The Roman grip on their empire was slackening; the Druidic Order - far stronger that the tiny Christian sect - was itself in turmoil. Caught in the ce... Lees meer
    € 18,45
    € 18,45
  • Resonate

    Erin Wilkerson

    • E-book | Engels | Avalon
    • Sixteen year old Tamar Linsky has had enough! After surviving twenty-two devastating quakes on an increasingly unstable Earth, she leaves the slow des... Lees meer
    € 2,99
    € 2,99
  • Avalon

    Mindee Arnett

    • Paperback | Engels | Avalon | nr. 1
    • For fans of Josh Whedon's cult classic television show Firefly comes a fascinating and fast-paced sci-fi thriller from author Mindee Arnett, which New... Lees meer
    € 13,95
    € 13,95
  • Droom van een zomer

    Susan Wiggs

    • E-book | Nederlands | Avalon
    • De Avalon-serie 9 - Droom van een zomer Met nog twee jaar te gaan, kan Sonnet Romano al bijna alles afvinken van haar to-do-lijstje-voor-mijn-dertigst... Lees meer
    € 3,99 € 7,99
    € 3,99 € 7,99
24 van 46 resultaten getoond