• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Onze boeken & e-books: Humor

Als grootste boekhandel van Vlaanderen zijn we lekker dichtbij, met een uitgebreid aanbod aan boeken en e-books.

Elk van onze boeken kan je thuis laten leveren of afhalen in een Standaard Boekhandel bij jou in de buurt. Toch liever een e-book? Klik hier om naar alle e-books in deze categorie te gaan.

Standaard Boekhandel: Boeken
Standaard Boekhandel

Bestsellers in Humor

Standaard Boekhandel

Populaire keuzes

Trending

Alleen bij Standaard Boekhandel

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
CADEAU

Alleen in onze winkels: gratis schriftje en link om lid te worden van Anja Daems' Leesclub

bij 'Liefs, Dina' en 'Al het blauw van de hemel'
CADEAU
Anja Daems Leesclub
BEKEND VAN TIKTOK

#BookTok

Boeken die populair zijn op TikTok
BEKEND VAN TIKTOK
Bekend van TikTok

Humor

49.800 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Ongefilterd moederschap

    Lorentia Veppi

    • Paperback | Nederlands | Mama Baas
    • Lorentia Veppi kwam, zag en overwon sociale media. Jonge (en misschien ook minder jonge) ouders herkennen zich helemaal in haar hilarische filmpjes. Z... Lees meer
    € 19,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 19,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Een dag om nooit te vergeten

    Jill Mansell

    • Paperback | Nederlands
    • Met prachtig bedrukt boekblok vol bloemen. Het nieuwe boek van de Queen of Feelgood Jill Mansell. Lees meer
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Bechamel Mucho

    Dimitri Verhulst

    • Paperback | Nederlands
    • In dit ultieme zomerboek volgen we Alex, entertainer bij een clubhotel op Mallorca. Wie zijn we als we niets hóeven? Geestig en ontroerend schetst Ver... Lees meer
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 06/06/2024
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 06/06/2024
  • Funny Story

    Emily Henry

    • Paperback | Engels
    • Daphne always loved the way her fiancé Peter told their story. How they met (on a blustery day), fell in love (over an errant hat), and moved back to ... Lees meer
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Hey baby, kijk!

    Laura Van Bouchout, Eva Mouton

    • Hardcover | Nederlands | Hey baby
    • Dieren knuffelen net als wij! Prikkel je baby’s oogjes met vertederende zwart-wit prenten en knuffel mee met de dieren in dit boek.Baby’s houden van b... Lees meer
    € 13,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Een jaar met Toon 2025

    • De teksten van Toon Hermans zijn heerlijk helder geschreven, ontroerend en tijdloos. Maar tussen de regels door lees je ook altijd een diepere gedacht... Lees meer
    € 16,99
    Pre-order nu, verschijnt op 13/08/2024
    € 16,99
    Pre-order nu, verschijnt op 13/08/2024
  • Zie je van Brugge

    Willy Lustenhouwer

    • Paperback | Nederlands
    • Willy Lustenhouwer Zie je van Brugge, zet je vanachter! Wie kent deze Brugse meezinger nu niet? Dit nummer is maar één van de vele van de hand van onz... Lees meer
    € 17,50
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,50
    Levering 1 à 4 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • How to kill your family

    Bella Mackie

    • Paperback | Engels
    • They say you can’t choose your family. But you can kill them. Meet Grace Bernard. Daughter, sister, serial killer… Grace has lost everything. And she ... Lees meer
    € 13,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Verwachte leverdatum onbekend Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Knotsgekke moppen & raadsels voor kinderen

    • Hardcover | Nederlands
    • Mama vindt Jantje in bed met een hoop stro. 'Waarom neem je dat stro mee naar bed, Jantje?' vraagt mama. Jantje: 'Om mijn nachtmerrie te voeren!' Hoe ... Lees meer
    € 12,50
    Levering 4 à 6 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,50
    Levering 4 à 6 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De burn-out

    Sophie Kinsella

    • Paperback | Nederlands
    • De hilarische nieuwe romcom van dé feelgoodbestsellerauteur Lees meer
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Mile high

    Liz Tomforde

    • Paperback | Nederlands | Windy city | nr. 1
    • Evan Zanders is een van de beste ijshockeyers van het land en speelt aan de top bij de Chicago Raptors. Hij is een controversiële speler: als een tege... Lees meer
    € 21,50
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,50
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Book Lovers

    Emily Henry

    • Paperback | Nederlands
    • Eén zomer. Twee rivalen. Een plotwending die ze niet zagen aankomen... Lees meer
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/06/2024
    € 22,99
    Pre-order nu, verschijnt op 12/06/2024
  • De Spaanse liefdesleugen

    Elena Armas

    • Paperback | Nederlands
    • Hilarische TikTok-hit en winnaar Goodreads Choice Award Lees meer
    € 12,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het Bucketlist boek voor koppels

    Elise De Rijck

    • Paperback | Nederlands | Bucketlist
    • Eindelijk een Bucketlist voor koppels In dit boek vind je 250 gekke, grappige, unieke, maar soms ook heel serieuze opdrachten die je samen met je geli... Lees meer
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • 101 knotsgekke raadsels voor kinderen

    Znu

    • Hardcover | Nederlands
    • Krijg je geen genoeg van hilarische raadsels en woordspelingen? Dan is dit boekje van Deltas vol dolle doordenkers perfect voor jou. Sla het snel open... Lees meer
    € 12,50
    Levering 4 à 6 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,50
    Levering 4 à 6 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The Murder After the Night Before

    Katy Brent

    • Paperback | Engels
    • From the author of How to Kill Men and Get Away With It, don’t miss this wickedly witty and utterly addictive novel, perfect for fans of Bella Mackie,... Lees meer
    € 13,95
    Opnieuw verwacht vanaf 11/06/2024 Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Opnieuw verwacht vanaf 11/06/2024 Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Sex and the shitty

    Laurien Vereecken

    • Paperback | Nederlands
    • Merel Jacobs is gewoon zoals iedereen, alleen een beetje anders dan de meeste mensen die ze kent. Ze is namelijk single, iets wat in essentie niet spe... Lees meer
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het eindeloze strand

    Jenny Colgan

    • Paperback | Nederlands
    • Welkom op Mure, een klein eiland voor de kust van Schotland, vol lege stranden en schitterende natuur. Hier runt Flora haar café aan de kade bij de ha... Lees meer
    € 11,00
    Pre-order nu, verschijnt op 02/07/2024
    € 11,00
    Pre-order nu, verschijnt op 02/07/2024
24 van 49.800 resultaten getoond