• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Fantasy

218 520 resultaten

Filteren
  • Later

    Stephen King

    • Paperback | Nederlands
    • Normaal ziet hij de doden maar voor een paar dagen. Maar wat als ze ervoor kiezen om langer te blijven? Jamie Conklin is enig kind. Als zoon van een a... Lees meer
    € 20,99
    of
    of
    • 2+1 GRATIS

    De boekbinder

    Bridget Collins

    • Paperback | Nederlands
    • Stel dat je verdriet kunt wissen. Stel dat je pijn kunt vergeten. Stel dat je een geheim kunt verbergen. Voor altijd! Emmett, een jonge boerenzoon, ga... Lees meer
    € 12,50
    2+1 GRATIS
    of
    of
  • Het zesde zintuig

    Hans Peter Roel

    • Paperback | Nederlands
    • Iedereen heeft het, maar niet iedereen weet het - en er zijn maar weinig mensen die het weten toe te passen: ons zesde zintuig. Lees meer
    € 19,95
    of
    of
  • De verbannen koningin

    Holly Black

    • Hardcover | Nederlands | Elfhame-serie | nr. 3
    • Het afsluitende deel van de alom bejubelde Elfhame -trilogie Verbannen, krachteloos en nog even sterfelijk als altijd probeert Jude Duarte haar leven ... Lees meer
    € 20,00
    of
    of
  • Eerste persoon enkelvoud

    Haruki Murakami

    • Paperback | Nederlands
    • In elk verhaal van ‘Eerste persoon enkelvoud’ deelt de ik-figuur een uniek fragment van zijn werkelijkheid met ons. Het is Murakami op zijn zuiverst: ... Lees meer
    € 22,99
    of
    of
  • Amari en de nachtwachters

    B.B. Alston

    • Hardcover | Nederlands
    • Het eerste deel in een nieuwe serie vol humor, magie en avontuur, voor fans van Percy Jackson en Nevermoor . Amari Peters heeft altijd al gedacht dat ... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • Project Hail Mary

    Andy Weir

    • Paperback | Nederlands
    • De sciencefictionthriller Project Hail Mary van Andy Weir is een episch verhaal over het onbekende en de ijzersterke wil om te overleven. Voor de fans... Lees meer
    € 24,99
    of
    of
    • 2+1 GRATIS

    Midnight sun

    Stephenie Meyer

    • Hardcover | Nederlands
    • Het langverwachte nieuwe boek van Stephenie Meyer – Twilight is terug! Toen Edward Cullen en Bella Swan elkaar ontmoetten in Twilight werd er een icon... Lees meer
    € 22,99
    2+1 GRATIS
    of
    of
  • Tijdgeest

    Hans Peter Roel

    • Paperback | Nederlands
    • We leven niet in een tijdperk van verandering, maar in een verandering van tijdperk. Het spannende boek TIJDGEEST is meer dan een verhaal en het neemt... Lees meer
    € 19,95
    of
    of
  • Camelot

    Giles Kristian

    • Paperback | Nederlands
    • Een fantastische hertelling van de legende van koning Arthur: avontuur, actie, romantiek, dit verhaal heeft het allemaal Groot-Brittannië wordt geterg... Lees meer
    € 22,99
    of
    of
  • Bloed & honing

    Shelby Mahurin

    • Paperback | Nederlands | Heks & jager | nr. 2
    • OP DE VLUCHT VOOR KONING, KERK EN COVEN   Lou is haar heksenkring ontvlucht. Ze moet zo onopvallend mogelijk leven om geen aandacht te trekken en mag ... Lees meer
    € 19,99
    of
    of
  • De wrede prins

    Holly Black

    • Hardcover | Nederlands
    • De nieuwe serie van internationale bestsellerauteur Holly Black, van wie er wereldwijd al miljoenen boeken over de toonbank gingen. Natuurlijk wil ik ... Lees meer
    € 20,00
    of
    of
  • Het onzichtbare leven van Addie LaRue

    V.E. Schwab

    • Hardcover | Nederlands
    • Een schitterend, genre-overstijgend verhaal voor de fans van Sarah J. Maas en Veronica Roth, maar ook van Audrey Niffenegger en Diana Gabaldon Schwabs... Lees meer
    € 24,99
    of
    of
  • If It Bleeds

    Stephen King

    • Paperback | Engels | The Outsider
    • The eagerly awaited paperback edition of the No. 1 bestselling hardcover featuring a stand-alone sequel to The Outsider, and three additional irresist... Lees meer
    € 10,45
    of
    of
24 van 218 520 resultaten getoond