• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Tom Booth

Boeken geïllustreerd door Tom Booth

Boeken geïllustreerd door Tom Booth

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Tom Booth

17 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Festergrimm

    Thomas Taylor

    • Hardcover | Engels | Legends of Eerie-On-Sea
    • In the fourth tale in this beloved series, villainous Sebastian Eels returns to Eerie-on-Sea, thrusting Herbie and Violet into a new adventure involvi... Lees meer
    € 26,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 26,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Gargantis

    Thomas Taylor

    • Hardcover | Engels | Legends of Eerie-On-Sea
    • In the second fantasy set in Eerie-on-Sea, Herbert and Violet team up to solve the mystery of Gargantis -- an ancient creature of the deep with the po... Lees meer
    € 22,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Festergrimm

    Thomas Taylor

    • Paperback | Engels | Legends of Eerie-On-Sea
    • In the fourth tale in this beloved series, villainous Sebastian Eels returns to Eerie-on-Sea, thrusting Herbie and Violet into a new adventure involvi... Lees meer
    € 14,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 14,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Library Books Are Not for Eating!

    Todd Tarpley

    • Hardcover | Engels
    • A funny picture book about books . . . and eating them ! Perfect for fans of We Don't Eat Our Classmates. It's time for school, but Ms. Bronte has one... Lees meer
    € 25,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 25,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Malamander

    Thomas Taylor

    • Hardcover | Engels | Legends of Eerie-On-Sea
    • A quirky, creepy fantasy set in Eerie-on-Sea finds a colorful cast of characters in hot pursuit of a sea monster thought to convey a surprising gift. ... Lees meer
    € 22,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 22,95
    Levering 2 à 3 weken
  • No Room For Dead Boys

    Tom Booth

    • E-book | Engels
    • Vanessa is an orphaned woman who turns her life around as she reaches her college graduation. Her future looks bright until she receives an unexpected... Lees meer
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Day at the Beach

    Tom Booth

    • Paperback | Engels | Jeter Publishing
    • A day at the beach becomes a lesson in sibling bonding for Gideon in this magical picture book. Every summer, Gideon and his younger sister Audrey bui... Lees meer
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Shadowghast

    Thomas Taylor

    • Hardcover | Engels | Legends of Eerie-On-Sea
    • In the third mysterious tale of Eerie-on-Sea, it's almost Ghastly Night, and the Shadowghast--an ancient spirit in a lantern--lurks in wait for the po... Lees meer
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Library Books Are Not for Eating!

    Todd Tarpley

    • Hardcover | Engels
    • A funny picture book about books . . . and eating them ! Perfect for fans of We Don't Eat Our Classmates. It's time for school, but Ms. Bronte has one... Lees meer
    € 30,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 30,95
    Levering 1 à 4 weken
  • This Is Christmas

    Tom Booth

    • Hardcover | Engels | Jeter Publishing
    • From the author and illustrator of Night at the Stadium and Day at the Beach comes a modern holiday classic about a chipmunk who has to learn the true... Lees meer
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Day at the Beach

    Tom Booth

    • Hardcover | Engels | Jeter Publishing
    • A day at the beach becomes a lesson in sibling bonding for Gideon in this magical picture book. Every summer, Gideon and his younger sister Audrey bui... Lees meer
    € 30,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 30,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Shadowghast

    Thomas Taylor

    • Paperback | Engels | Legends of Eerie-On-Sea
    • In the third mysterious tale of Eerie-on-Sea, it's almost Ghastly Night, and the Shadowghast--an ancient spirit in a lantern--lurks in wait for the po... Lees meer
    € 13,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 13,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Wat is Kerstmis, mama?

    Tom Booth

    • Hardcover | Nederlands
    • Het is kerstavond. De kleine eekhoorn heeft een grote vraag. ‘Wat is Kerstmis, mama?’ Zijn moeder vertelt hem dat Kerstmis veel dingen is. Wanneer ze ... Lees meer
    € 17,00
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,00
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Gargantis

    Thomas Taylor

    • Paperback | Engels | Legends of Eerie-On-Sea
    • In the second fantasy set in Eerie-on-Sea, Herbert and Violet team up to solve the mystery of Gargantis -- an ancient creature of the deep with the po... Lees meer
    € 10,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 10,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Malamander

    Thomas Taylor

    • Paperback | Engels | Legends of Eerie-On-Sea
    • "Fans of Lemony Snicket or Pseudonymous Bosch will find their next adventure here." -- Bulletin of the Center for Children's Books (starred review) It... Lees meer
    € 12,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 12,45
    Levering 2 à 3 weken
17 van 17 resultaten getoond