• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Sarah Sprinz

Boeken geschreven door Sarah Sprinz

Boeken geschreven door Sarah Sprinz

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Sarah Sprinz

Midwintergloed

Sarah Sprinz

  • Paperback | Nederlands | Dunbridge Academy | nr. 3
  • Dunbridge Academy verwelkomt een nieuwe student, maar hij draagt een geheim met zich mee en waar rook is… Eén nacht is genoeg om het leven van Olive H... Lees meer
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Sarah Sprinz

27 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Midwintergloed

    Sarah Sprinz

    • Paperback | Nederlands | Dunbridge Academy | nr. 3
    • Dunbridge Academy verwelkomt een nieuwe student, maar hij draagt een geheim met zich mee en waar rook is… Eén nacht is genoeg om het leven van Olive H... Lees meer
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Midzomerspel

    Sarah Sprinz

    • Paperback | Nederlands | Dunbridge Academy | nr. 2
    • ‘Sarah Sprinz schrijft zo deskundig, gevoelig en met een ontspannen gevoel voor humor dat het voor de lezer moeilijk is om weer afscheid te nemen van ... Lees meer
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Middernachtsfeest

    Sarah Sprinz

    • Paperback | Nederlands | Dunbridge Academy | nr. 1
    • Deel 1 van de Dunbridge Academy -serie Sluit perfect aan bij de dark academia-trend op Instagram en TikTok Emma kon haar geluk niet op toen ze werd aa... Lees meer
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 23,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Dunbridge Academy. Anytime

    Sarah Sprinz

    • Paperback | Spaans
    • El esperado desenlace de la serie del internado Dunbridge Academy.Amor, intriga y secretos en el internado más exclusivo de Escocia.La vida de Olive s... Lees meer
    € 20,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 20,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Anywhere

    Sarah Sprinz

    • Paperback | Engels | Dunbridge Academy
    • A new slow-burn romance series set in an ancient boarding school in Edinburgh. Perfect for fans of Hannah Grace, Elsie Silver and LJ Shen. Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Middernachtsfeest

    Sarah Sprinz

    • E-book | Nederlands | Dunbridge Academy
    • Deel 1 van de Dunbridge Academy -serie Sluit perfect aan bij de dark academia-trend op Instagram en TikTok Als Emma aan haar avontuur op de Schotse ko... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Emma & Henry

    Sarah Sprinz

    • Paperback | Frans | Dunbridge academy | nr. 1
    • Lorsqu'elle est acceptée pour une année à la prestigieuse Dunbridge Academy à Édimbourg, Emma n'a qu'une idée en tête : trouver des informations sur s... Lees meer
    € 20,10
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,10
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Dunbridge Academy. Anywhere

    Sarah Sprinz

    • Boek | Spaans
    • Volver al instituto nunca había sido tan increíble.¡Bienvenidos a Dunbridge Academy!Emma viaja a Escocia para cursar un año en la prestigiosa St. Dunb... Lees meer
    € 20,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 20,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Anytime

    Sarah Sprinz

    • E-book | Engels | Dunbridge Academy
    • 'Sarah Sprinz creates a world that I enjoyed getting lost in. If Dunbridge Academy is taking applications, let me know!' ANNA TODD One single night tu... Lees meer
    € 5,99
    € 5,99
  • Anyone

    Sarah Sprinz

    • E-book | Engels | Dunbridge Academy
    • 'An addicting read for anyone desiring a chance to escape on a journey of young love and finding out who you are in the process . . . If Dunbridge Aca... Lees meer
    € 6,49
    € 6,49
  • Midwintergloed

    Sarah Sprinz

    • E-book | Nederlands | Dunbridge Academy
    • Dunbridge Academy verwelkomt een nieuwe student, maar hij draagt een geheim met zich mee en waar rook is… Eén nacht is genoeg om het leven van Olive H... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Dunbridge Academy. Anyone

    Sarah Sprinz

    • Boek | Spaans
    • La segunda entrega de Dunbridge Academy.Amor, intriga y secretos en el internado más exclusivo de Escocia.Tras la historia de Emma y Henry en el prime... Lees meer
    € 21,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 21,95
    Levering 1 à 4 weken
24 van 27 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Sarah Sprinz