• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Sarah Penner

Boeken geschreven door Sarah Penner

Boeken geschreven door Sarah Penner

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Sarah Penner

24 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • De verborgen apotheek

    Sarah Penner

    • E-book | Nederlands
    • Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar verborgen ... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Het geheime genootschap

    Sarah Penner

    • Paperback | Nederlands
    • De nieuwe, meeslepende roman van de bestsellerauteur van De verborgen apotheek . Parijs, 1873. In een verlaten kasteel aan de rand van de Franse hoofd... Lees meer
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • La petite boutique aux poisons

    Sarah Penner

    • E-book | Frans
    • Londres, 1791. L'apothicaire Nella s'est spécialisée dans la vente de poisons déguisés afin de permettre aux femmes de tuer les hommes qui les empêche... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Die versteckte Apotheke

    Sarah Penner

    • Paperback | Duits
    • Gift, Rache und ein geheimer Frauenbund Im London des 18. Jahrhunderts raunen sich Frauen hinter vorgehaltener Hand zu, dass es einen Ausweg aus beson... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Die versteckte Apotheke

    Sarah Penner

    • Hardcover | Duits
    • Gift, Rache und ein geheimer Frauenbund Im London des 18. Jahrhunderts raunen sich Frauen hinter vorgehaltener Hand zu, dass es einen Ausweg aus beson... Lees meer
    € 21,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 21,95
    Levering 1 à 4 weken
  • De verborgen apotheek

    Sarah Penner

    • Paperback | Nederlands
    • Meeslepende en spannende historische roman voor de lezers van Santa Montefiore en Corina Bomann Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar verborgen ... Lees meer
    € 21,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De verborgen apotheek

    Sarah Penner

    • Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant. Hoewel ze een gewaardeerd apotheker is, gebruikt ze haar kennis he... Lees meer
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,95
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het geheime genootschap

    Sarah Penner

    • E-book | Nederlands
    • De nieuwe, meeslepende roman van de bestsellerauteur van De verborgen apotheek . Parijs, 1873. In een verlaten kasteel aan de rand van de Franse hoofd... Lees meer
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 11,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • El secreto de la boticaria

    Sarah Penner

    • Paperback | Spaans
    • Finalista del prestigioso Book of the Year 2021 Award, premio concedido por el más importante club de lectura de EE. UU.Escondida en las entrañas del ... Lees meer
    € 13,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 13,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Die geheime Gesellschaft

    Sarah Penner

    • Hardcover | Duits
    • Der neue Roman der Autorin von »Die versteckte Apotheke« - Zwei geheimnisvolle Frauen, die die Grenzen ihrer Zeit sprengen und den wohl außergewöhnlic... Lees meer
    € 23,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 23,95
    Levering 1 à 4 weken
  • La petite boutique aux poisons

    Sarah Penner

    • Paperback | Frans
    • La Petite Boutique aux poisons « Je jure solennellement devant Dieu, Créateur de toutes choses, de ne jamais administrer de poisons... » À ce serment ... Lees meer
    € 9,00
    Levering 1 à 2 weken
    € 9,00
    Levering 1 à 2 weken
  • Le cercle occulte des gentlemen

    Sarah Penner

    • Paperback | Frans
    • Que la miséricorde soit sur l'homme qui se retrouve l'ennemi d'un médium vengeur... 1873. Dans un château abandonné à la périphérie de Paris, une somb... Lees meer
    € 22,00
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,00
    Levering 1 à 4 weken
  • The Lost Apothecary

    Sarah Penner

    • Hardcover | Engels
    • INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER Named Most Anticipated of 2021 by Newsweek , Good Housekeeping , Hello! magazine, Oprah.com, Bustle, Popsugar, Betch... Lees meer
    € 37,95
    Levering 2 à 3 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 37,95
    Levering 2 à 3 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The Lost Apothecary

    Sarah Penner

    • Paperback | Engels
    • "A bold, edgy, accomplished debut!" --Kate Quinn, New York Times bestselling author of The Alice Network and The Huntress A forgotten history. A secre... Lees meer
    € 26,95
    Pre-order nu, verschijningsdatum onbekend
    € 26,95
    Pre-order nu, verschijningsdatum onbekend
  • The Lost Apothecary

    Sarah Penner

    • Paperback | Engels
    • INSTANT NEW YORK TIMES BESTSELLER Named Most Anticipated of 2021 by Newsweek , Good Housekeeping , Hello! magazine, Oprah.com, Bustle, Popsugar, Betch... Lees meer
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Le cercle occulte des gentlemen

    Sarah Penner

    • E-book | Frans
    • 1873. Deux femmes, Vaudeline d'Allaire, spirite connue pour ses talents à conjurer les esprits des victimes de meurtre afin de déterminer l'identité d... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Lost Apothecary

    Sarah Penner

    • Hardcover | Engels
    • Hidden in the depths of eighteenth-century London, a secret apothecary shop caters to an unusual kind of clientele. Women across the city whisper of a... Lees meer
    € 21,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 21,45
    Levering 1 à 4 weken
  • La Sociedad Espiritista De Londres

    Sarah Penner

    • Paperback | Spaans
    • De la autora del espectacular éxito de ventas El secreto de la boticaria, nos llega ahora una fascinante historia sobre dos mujeres audaces que persig... Lees meer
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,95
    Levering 1 à 4 weken
  • El secreto de la boticaria

    Sarah Penner

    • Paperback | Spaans
    • Escondida en las entrañas del Londres del siglo XVIII, una botica secreta sirve a una clientela muy inusual. Entre las mujeres londinenses se rumorea ... Lees meer
    € 7,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 7,95
    Levering 1 à 4 weken
  • La petite boutique aux poisons

    Sarah Penner

    • Paperback | Frans
    • Règle 1 : le poison ne doit jamais être utilisé pour blesser ou tuer une autre femme. Règle 2 : le nom de la meurtrière et celui de sa victime doivent... Lees meer
    € 21,00
    Levering 1 à 4 weken
    € 21,00
    Levering 1 à 4 weken
  • De verborgen apotheek

    Sarah Penner

    • Paperback | Nederlands
    • De wereldwijde bestseller, binnenkort verfilmd als televisieserie. Londen, 1791. Nella Clavinger wacht in haar verborgen apotheek op een nieuwe klant.... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The Lost Apothecary

    Sarah Penner

    • Paperback | Engels
    • With crackling suspense, unforgettable characters and searing insight, The Lost Apothecary is a subversive and intoxicating debut novel of secrets, ve... Lees meer
    € 18,45
    Verwachte leverdatum onbekend
    € 18,45
    Verwachte leverdatum onbekend
24 van 24 resultaten getoond