• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Sarah Kuhn

Boeken geschreven door Sarah Kuhn

Boeken geschreven door Sarah Kuhn

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Sarah Kuhn

33 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Clueless: One Last Summer

    Sarah Kuhn, Amber Benson

    • Paperback | Engels
    • Cher, Dionne, and Tai set off for one last summer of footloose and fancy-free fashion and fun before college starts! The class of 1997 has left Bronso... Lees meer
    € 16,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 16,45
    Levering 1 à 2 weken
  • I love you so mochi

    Sarah Kuhn

    • E-book | Frans
    • Kimiko, jeune Californienne d'origine japonaise, prépare son admission dans une université d'arts réputée. Seulement, voilà : depuis plusieurs mois, e... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Heroine Complex

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Heroine Complex | nr. 1
    • Asian American superheroines Evie Tanaka and Aveda Jupiter protect San Francisco from perilous threats in the first book in this snarky and smart urba... Lees meer
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
  • I Love You So Mochi

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels
    • Perfect for fans of Jenny Han and Kasie West, I Love You So Mochi is a delightfully sweet and irrepressibly funny novel from accomplished author Sarah... Lees meer
    € 14,95
    Levering 2 à 3 weken
    € 14,95
    Levering 2 à 3 weken
  • Starring Veronica

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Riverdale Diaries
    • Praise for the Riverdale Diaries: "New life breathed into old characters...This straightforward, fun story lightly teaches readers to navigate changin... Lees meer
    € 12,99
    Pre-order nu, verschijningsdatum onbekend
    € 12,99
    Pre-order nu, verschijningsdatum onbekend
  • Doctor Aphra (Star Wars)

    Sarah Kuhn

    • Hardcover | Engels | Star Wars
    • The original script to the audiobook production. Dr. Chelli Lona Aphra, rogue archaeologist, is in trouble again. A pioneer in the field of criminal x... Lees meer
    € 33,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 33,45
    Levering 1 à 2 weken
  • One Con Glory

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels
    • Diehard fangirl Julie loves Buffy marathons, fighting about comic book continuity, and being left alone. But more than anything, Julie loves Glory Gil... Lees meer
    € 19,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 19,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Heroine's Journey

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Heroine Complex | nr. 3
    • The third book in the smart, snarky, and action-packed Heroine series completes the "Heroic Trio" as Bea Tanaka joins her sister, Evie, and diva Aveda... Lees meer
    € 25,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 25,45
    Levering 1 à 2 weken
  • From Little Tokyo, with Love

    Sarah Kuhn

    • Hardcover | Engels
    • One of PEOPLE Magazine's Best Books of Summer! "I absolutely adored this funny, fierce, big-hearted book." --Morgan Matson, New York Times bestselling... Lees meer
    € 25,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 25,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Doctor Aphra (Star Wars)

    Sarah Kuhn

    • Paperback
    • Dr. Aphra teams up with Darth Vader himself in this original script of the thrilling Star Wars audiobook production. Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Star Wars Doctora Aphra (Novela)

    Sarah Kuhn

    • Boek | Spaans
    • La doctora Chelli Lona Aphra, una ladina arqueóloga, vuelve a tener problemas. Aphra, que es una pionera en el campo de la xenoarqueología criminal, n... Lees meer
    € 26,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 26,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Heroine Worship

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Heroine Complex | nr. 2
    • Asian American superheroines Evie Tanaka and Aveda Jupiter protect San Francisco from perilous threats in the second book in this snarky and smart fan... Lees meer
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Clueless: Senior Year, 1

    Amber Benson, Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels
    • Haven't got your hands on the newest installment of this 90's teen phenomenon? As if! Your favorite girls from Beverly Hills are back in an all-new ad... Lees meer
    € 22,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Doctor Aphra (Star Wars)

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Star Wars
    • Dr. Aphra teams up with Darth Vader himself in the original script to the audiobook production--an expanded adaptation of the critically acclaimed Mar... Lees meer
    € 17,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 17,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Haunted Heroine

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Heroine Complex | nr. 4
    • The fourth book in the smart, snarky, and action-packed Heroine series follows Evie Tanaka, Aveda Jupiter, and Bea Tanaka as they combat a new superna... Lees meer
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Shadow of the Batgirl

    Sarah Kuhn, Nicole Goux

    • Paperback | Frans
    • Shadow of the Batgirl Difficile de balayer d'un revers de main tout ce qui nous a été enseigné depuis l'enfance. C'est pourtant l'épreuve difficile à ... Lees meer
    € 14,50
    Levering 4 à 6 werkdagen
    € 14,50
    Levering 4 à 6 werkdagen
  • Holiday Heroine

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Heroine Complex
    • The sixth book in the smart, snarky, and action-packed Heroine series continues the adventures of Asian-American superheroine Bea Tanaka as she takes ... Lees meer
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
  • From Little Tokyo, With Love

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels
    • "I absolutely adored this funny, fierce, big-hearted book.” —Morgan Matson, New York Times bestselling author of Save the Date Celebrated author Sarah... Lees meer
    € 13,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Hollywood Heroine

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Heroine Complex
    • The fifth book in the smart, snarky, and action-packed Heroine series continues the adventures of Asian-American superheroines Evie Tanaka, Aveda Jupi... Lees meer
    € 22,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 22,95
    Levering 1 à 2 weken
  • I Love You So Mochi

    Sarah Kuhn

    • Hardcover | Engels
    • Perfect for fans of Jenny Han and Kasie West, I Love You So Mochi is a delightfully sweet and irrepressibly funny novel from accomplished author Sarah... Lees meer
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Haunted Heroine

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Heroine Complex
    • Now in mass market, the fourth book in the smart, snarky, and action-packed Heroine series follows Evie Tanaka, Aveda Jupiter, and Bea Tanaka as they ... Lees meer
    € 10,55
    Levering 1 à 2 weken
    € 10,55
    Levering 1 à 2 weken
  • Heroine Complex

    Sarah Kuhn

    • Paperback | Engels | Heroine Complex | nr. 1
    • Asian American superheroines Evie Tanaka and Aveda Jupiter protect San Francisco from perilous threats in the first book in this snarky and smart urba... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 4 weken
24 van 33 resultaten getoond