• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. R.J. Ellory

Boeken geschreven door R.J. Ellory

Boeken geschreven door R.J. Ellory

Roger Jon Ellory (Birmingham, juni 1965) is een Brits thrillerschrijver. 

R.J. Ellory woont in Birmingham. Hij noemt Arthur Conan Doyle, Michael Moorcock, J.R.R. Tolkien en Stephen King als zijn grootste invloeden.[1] Hij studeerde grafische kunsten en ontwerp, maar stopte al na een jaar.

Hij begon te schrijven in 1987 en werkte 22 romans af, die allemaal geweigerd werden door meerdere uitgevers, zowel in het Verenigd Koninkrijk als in de Verenigde Staten. Hij kreeg meermalen te horen dat het commercieel niet verantwoord was voor een Britse schrijver romans te publiceren die zich afspelen in Amerika. Ellory stopte acht jaar met schrijven, maar begon weer eind 2001, geïnspireerd door een citaat van Benjamin Disraeli dat Success is entirely dependent upon constancy of purpose ("succes is geheel afhankelijk van een vaststaand doel"). Hij schreef nog eens drie romans, waarvan de tweede 'Candlemoth' was. Deze werd aanvaard voor publicatie in juni 2002 door Orion Publishing Group en verscheen in juli 2003. Hij werd ook vertaald in het Duits, het Nederlands en het Italiaans. 

Sindsdien verschijnt er jaarlijks een boek van Ellory. Zijn boeken zijn verkrijgbaar in meer dan twintig talen.

Bron: Wikipedia

Copyright foto: Adam Scourfield

Genres

Standaard Boekhandel

Alle boeken van R.J. Ellory

93 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Tijden van duisternis

    R.J. Ellory

    • Paperback | Nederlands
    • Jack Devereaux keert terug naar het stadje dat hij ooit ontvluchtte. Zijn broer verwondde een man. Jack vermoedt dat het iets te maken heeft met de Ja... Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Een volmaakte vendetta

    R.J. Ellory

    • E-book | Nederlands
    • Wanneer Catherine Ducane verdwijnt in New Orleans zit de lokale politie er meteen bovenop; het gaat namelijk om de dochter van de gouverneur van Louis... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Sister

    R.J. Ellory

    • E-book | Engels
    • The Sister is the first book in award-winning author R.J. Ellory's electrifying ebook-exclusive trilogy, THREE DAYS IN CHICAGOLAND. The testimonies of... Lees meer
    € 0,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 0,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • City Of Lies

    R.J. Ellory

    • E-book | Engels
    • A superb, powerful thriller from 'one of crime fiction's new stars' [Sunday Telegraph] John Harper has always been alone. His mother died when he was ... Lees meer
    € 3,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Les Fantômes de Manhattan

    R.J. Ellory

    • E-book | Frans
    • Annie O'Neill, 31 ans, est une femme solitaire et discrète qui tient une petite librairie au coeur de Manhattan. Un jour, un dénommé Forester se prése... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Een inktzwart hart

    R.J. Ellory

    • E-book | Nederlands
    • Een rechercheur zit diep in de schulden bij de drugsbaron van East Harlem. Zijn plan: drugs jatten bij een rivaliserende bende om daarmee af te lossen... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Bell Tower

    R.J. Ellory

    • Hardcover
    • Set on Death Row in 1970s Florida, THE BELL TOWER is the brand new literary suspense thriller from an award-winning, international bestselling author ... Lees meer
    € 30,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 30,95
    Levering 1 à 2 weken
  • The Cop

    R.J. Ellory

    • E-book | Engels
    • The Cop is the second book in award-winning author R.J. Ellory's electrifying ebook-exclusive trilogy, THREE DAYS IN CHICAGOLAND. The testimonies of t... Lees meer
    € 0,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 0,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De koning van Amerika

    R.J. Ellory

    • Paperback | Nederlands
    • 1937. Drie immigranten ontmoeten elkaar op de boot naar Amerika, in de hoop op een beter leven. Elk jagen zij hun dromen na via de sloppenwijken van N... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Een teken van leven

    R.J. Ellory

    • Paperback | Nederlands
    • Oorlogsfotograaf Stroud rouwde jarenlang om zijn collega Raphael die omkwam bij een explosie. Nu schijnt Raphael gezien te zijn in Istanbul. Stroud ga... Lees meer
    € 21,99
    € 21,99
  • Une saison pour les ombres

    R.J. Ellory

    • E-book | Frans
    • Canada, 1972. Implantée dans une région hostile, la petite communauté de Jasperville est bouleversée lorsque le cadavre d'une adolescente est découver... Lees meer
    € 15,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 15,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Three Bullets

    R.J. Ellory

    • E-book | Engels
    • IT WAS THE SHOT HEARD AROUND THE WORLD On 22nd November 1963, John F. Kennedy's presidential motorcade rode through Dealey Plaza. He and his wife Jack... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Kings of America

    R.J. Ellory

    • Paperback | Engels
    • An epic new novel that exposes the dark heart beneath the glamorous façade of 20th-century Hollywood - from the author of A QUIET BELIEF IN ANGELS and... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Carnival of Shadows

    R.J. Ellory

    • Paperback
    • Murder, conspiracy and a hint of the supernatural: the powerful new thriller from the bestselling author of A QUIET BELIEF IN ANGELS. Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • De derde kogel

    R.J. Ellory

    • Paperback | Nederlands
    • Stel dat de kogel Kennedy had gemist maar er wel een complot bestond om JFK te vermoorden? Een onderzoeksjournalist graaft in het (politieke) leven va... Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Saints of New York

    R.J. Ellory

    • E-book | Engels
    • Most cops are trying to right grievous wrongs. Few, however, have to deal with the horrific crimes of their own father... Frank Parrish had a famous f... Lees meer
    € 3,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Een mooie dag om te sterven

    R.J. Ellory

    • E-book | Nederlands
    • John Costello overleefde de gruwelen van een beruchte seriemoordenaar. Als NY wordt opgeschrikt door een nieuwe reeks moorden, wordt zijn kennis ingez... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Een stil geloof in engelen

    Fabrice Colin, R.J. Ellory

    • Hardcover | Nederlands
    • Graphic novel over een reeks wrede en complexe moorden in het kleine dorpje in Georgia in 1939. Gebaseerd op het inktzwarte verhaal van R.J. Ellory. Lees meer
    € 29,95
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 29,95
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Een stil geloof in engelen

    R.J. Ellory

    • Paperback | Nederlands
    • Vijftig jaar na de eerste moord op een aantal meisjes uit zijn dorp gaat Joseph, op zoek naar de dader, de confrontatie aan met datgene wat hem zijn h... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The Last Highway

    R.J. Ellory

    • Hardcover
    • A sheriff investigates his own brother's murder in award-winning bestseller R.J. Ellory's new mystery. Perfect for fans of Dennis Lehane, James Lee Bu... Lees meer
    € 30,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 30,95
    Levering 1 à 2 weken
24 van 93 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan R.J. Ellory