• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Nick Cutter

Boeken geschreven door Nick Cutter

Boeken geschreven door Nick Cutter

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Nick Cutter

20 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • The Handyman Method

    Nick Cutter, Andrew F Sullivan

    • Paperback | Engels
    • A chilling domestic story of terror for fans of Black Mirror and The Amityville Horror . When a young family moves into an unfinished development comm... Lees meer
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
  • The Acolyte

    Nick Cutter

    • Hardcover | Engels
    • Jonah Murtag is an Acolyte on the New Bethlehem police force. His job: eradicate all heretical religious faiths, their practitioners, and artefacts. M... Lees meer
    € 46,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 46,95
    Levering 1 à 4 weken
  • The Handyman Method

    Nick Cutter, Andrew F. Sullivan

    • E-book | Engels
    • A chilling domestic story of terror for fans of Black Mirror and The Amityville Horror . When a young family moves into an unfinished development comm... Lees meer
    € 15,65
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 15,65
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Little Heaven

    Nick Cutter

    • Paperback | Frans
    • Le passé est un molosse qui vous poursuit à travers champs et collines, tenaillé par une faim dévorante, vous pistant jusqu'à ce que, une nuit, vous l... Lees meer
    € 24,00
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,00
    Levering 1 à 4 weken
  • The Handyman Method

    Nick Cutter, Andrew F Sullivan

    • Hardcover | Engels
    • A chilling domestic story of terror for fans of Black Mirror and The Amityville Horror . When a young family moves into an unfinished development comm... Lees meer
    € 41,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 41,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Little Heaven

    Nick Cutter

    • Paperback | Frans
    • Le mal ne meurt jamais - il sommeille. Little Heaven Le passé est un molosse qui vous poursuit à travers champs t collines, tenaillé par une faim dévo... Lees meer
    € 8,80
    Levering 1 à 4 weken
    € 8,80
    Levering 1 à 4 weken
  • The Deep

    Nick Cutter

    • Paperback | Engels
    • Nick Cutter is bringing classic horror kicking and screaming back to life - The Deep will thrill anyone who loved The Abyss or Alien. Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Howls From the Wreckage: An Anthology of Disaster Horror

    Christopher O'Halloran, Nick Cutter, Mike Adamson, Cassandra Khaw, L.P. Hernandez, Carson Winter, P.L. McMillan, Caleb Stephens, C.B. Jones, TJ Price, David Worn, Chelsea Pumpkins, Michelle Tang, Solomon Forse, Ryan Marie Ketterer, Joseph Andre Thomas, Thea Maeve, Bridget D. Brave, Timaeus Bloom, Jennifer L. Collins, Gully Novaro, Lindsey Ragsdale

    • E-book | Engels
    • Skies darken. Sirens wail. Buildings tremble with each distant boom . You grasp your loved ones close to you. Any second could be your last. Howls Fro... Lees meer
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Troupe 52

    Nick Cutter

    • Paperback | Frans
    • « Le meilleur roman que j'aie lu depuis longtemps. » Bret Easton Ellis Une fois par an, le chef scout Tim Riggs emmène un groupe d'adolescents sur Fal... Lees meer
    € 21,80
    Levering 1 à 4 weken
    € 21,80
    Levering 1 à 4 weken
  • Troupe 52

    Nick Cutter

    • E-book | Frans
    • Le chef Tim Riggs et sa troupe de scouts débarquent sur Falstaff Island pour un camp de trois jours en pleine nature canadienne. Alors que les adolesc... Lees meer
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Troupe 52

    Nick Cutter

    • Paperback | Frans
    • « Le meilleur roman que j'aie lu depuis longtemps. » Troupe 52 Une fois par an, le chef scout Tim Riggs emmène un groupe d'adolescents sur Falstaff Is... Lees meer
    € 8,60
    Levering 1 à 4 weken
    € 8,60
    Levering 1 à 4 weken
  • Little Heaven

    Nick Cutter

    • E-book | Frans
    • En 1966, les chasseurs de primes Minerva, Micah et Ebenezer partent à la recherche d'un enfant enlevé par une secte dans une forêt du Nouveau-Mexique.... Lees meer
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Troop

    Nick Cutter

    • E-book | Engels
    • 'THE TROOP scared the hell out of me, and I couldn't put it down. Not for the faint-hearted' STEPHEN KING He felt something touch his hand. Which is w... Lees meer
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Troop

    Nick Cutter

    • Paperback | Engels
    • LORD OF THE FLIES meets STAND BY ME and THE THING in this fast-paced and completely addictive psychological thriller that will really get under your s... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • The Queen

    Nick Cutter

    • E-book | Engels
    • The national bestselling author of #HorrorBookTok sensation The Troop returns with a heart-pounding novel of terror about a young woman searching for ... Lees meer
    € 16,76
    € 16,76
  • The Deep

    Nick Cutter

    • Paperback | Engels
    • From the acclaimed author of The Troop --a book that is "utterly terrifying" (Clive Barker). "Fans of unflinching bleakness and all-out horror will lo... Lees meer
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Little Heaven

    Nick Cutter

    • Paperback | Engels
    • A "gripping and terrifying story...and one not to be missed" (Robert McCammon) from the acclaimed author of The Troop and The Deep ! A trio of mismatc... Lees meer
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 24,45
    Levering 2 à 3 weken
  • The Deep

    Nick Cutter

    • E-book | Engels
    • Afraid of the dark? You should be ... Part horror, part psychological nightmare, The Deep by Nick Cutter is a novel fans of Stephen King and Clive Bar... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Troupe 52

    Nick Cutter

    • E-book | Frans
    • Le chef Tim Riggs et sa troupe de scouts débarquent sur Falstaff Island pour un camp de trois jours en pleine nature canadienne. Alors que les adolesc... Lees meer
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Deep

    Nick Cutter

    • E-book | Engels
    • From the acclaimed author of The Troop —a book that is “utterly terrifying” (Clive Barker). “Fans of unflinching bleakness and all-out horror will lov... Lees meer
    € 15,65
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 15,65
    Onmiddellijk beschikbaar
20 van 20 resultaten getoond