• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Nicci Gerrard

Boeken geschreven door Nicci Gerrard

Boeken geschreven door Nicci Gerrard

Nicci Gerrard was lange tijd journaliste, onder andere bij de gerenommeerde Britse krant The Observer, en ze is de vrouwelijke helft van het bijzonder succesvolle schrijversduo Nicci French. In 2003 verscheen haar solodebuut
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Nicci Gerrard

26 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Solace

    Nicci Gerrard

    • E-book | Engels
    • Irene has a husband, Adrian, three small children and - though she doesn't know it - a marriage that is going wrong. When she discovers that Adrian is... Lees meer
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Nooit vergeten

    Nicci Gerrard

    • E-book | Nederlands
    • De verdwijning van de jonge Johnny Hopkins verandert de levens van zijn familie en vrienden voorgoed. Want hoe ga je verder als je nooit precies zult ... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • In het maanlicht

    Nicci Gerrard

    • Paperback | Nederlands
    • Op een ochtend brengt Gaby haar zoon naar de universiteit waar hij gaat studeren. Ze besluit niet direct terug te keren naar haar man en huis in Londe... Lees meer
    € 20,99
    Levertermijn 1 à 4 weken
    € 20,99
    Levertermijn 1 à 4 weken
  • In het maanlicht

    Nicci Gerrard

    • E-book | Nederlands
    • Op een ochtend brengt Gaby haar zoon naar de universiteit waar hij gaat studeren. Ze besluit niet direct terug te keren naar haar man en huis in Londe... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Missing Persons

    Nicci Gerrard

    • E-book | Engels
    • When Jonny went missing everything changed. His mother's heart is full of terror and sadness instead of joy. His father's study overflows with newspap... Lees meer
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Moment You Were Gone

    Nicci Gerrard

    • E-book | Engels
    • Gaby and Connor seem to have a loving marriage - one that is built on knowing every last intricate detail about one another, or so Gaby has always bel... Lees meer
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Winter House

    Nicci Gerrard

    • Boek | Engels
    • When Marnie receives a phone call that summons her to the side of a once-beloved friend, she is wrenched from her orderly London life and sent back in... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • De onderstroom

    Nicci Gerrard

    • E-book | Nederlands
    • Edie Jennings groeit als middelste van drie dochters op in de schaduw van haar moeder en oudere zus. Ze heeft het gevoel zowel thuis als op school nie... Lees meer
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Twilight Hour

    Nicci Gerrard

    • Paperback
    • Eleanor Lee has lived a fiercely independent existence for over ninety years, but now it's time to tidy her life away - books, photographs, paintings,... Lees meer
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Het weerzien

    Nicci Gerrard

    • E-book | Nederlands
    • Na een stukgelopen relatie in Italië woont Marnie weer in Londen, waar ze in een piepklein poppenmuseum werkt. Als ze op een ochtend onverwacht een te... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Nicci Gerrard 6-in-1 bundel

    Nicci Gerrard

    • E-book | Nederlands
    • Zes inspirerende psychologische romans van Nicci Gerrard, de vrouwelijke helft van schrijversduo Nicci French De onderstroom Edie Jennings groeit als ... Lees meer
    € 31,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 31,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Moment You Were Gone

    Nicci Gerrard

    • Paperback | Engels
    • Gaby and Connor seem to have a loving marriage - one that is built on knowing every last intricate detail about one another, or so Gaby has always bel... Lees meer
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
  • The Twilight Hour

    Nicci Gerrard

    • E-book | Engels
    • Secrets and memories collide in The Twilight Hour , the new novel from bestselling author Nicci Gerrard. 'Be with me now, at the twilight hour. When t... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Woorden schieten tekort

    Nicci Gerrard

    • E-book | Nederlands
    • ‘Een openhartig boek. Verplichte kost voor iedereen in de zorg maar ook voor ons allemaal.’ DWDD-Boekenpanel In dit persoonlijke boek onderzoekt Nicci... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Missing Persons

    Nicci Gerrard

    • Paperback | Engels
    • When Jonny went missing everything changed. His mother's heart is full of terror and sadness instead of joy. His father's study overflows with newspap... Lees meer
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
  • The Last Ocean

    Nicci Gerrard

    • Paperback | Engels
    • From the award-winning journalist and author, a lyrical, raw and humane investigation of dementia that explores both the journeys of the people who li... Lees meer
    € 27,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 27,45
    Levering 1 à 4 weken
  • The Winter House

    Nicci Gerrard

    • E-book | Engels
    • The moving, life-affirming and poignant story of friendship, love and loss, for fans of Victoria Hislop and Joanna Trollope. One phone call can change... Lees meer
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Huis van herinneringen

    Nicci Gerrard

    • E-book | Nederlands
    • Eleanors kinderen vinden het de hoogste tijd dat hun halfblinde, vierennegentig jaar oude moeder naar een verzorgingshuis gaat. Eleanor stemt daarmee ... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Solace

    Nicci Gerrard

    • Paperback | Engels
    • Irene has a husband, Adrian, three small children and although she doesn't know it yet a marriage that is going wrong. When she discovers Adrian is ha... Lees meer
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 23,95
    Levering 1 à 2 weken
  • The Last Ocean

    Nicci Gerrard

    • Hardcover | Engels
    • From the award-winning journalist and author, a lyrical, raw and humane investigation of dementia that explores both the journeys of the people who li... Lees meer
    € 30,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 30,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Het voorbijgaan

    Nicci Gerrard

    • Paperback | Nederlands
    • Wanneer was het allemaal begonnen? Ze zou het nooit precies weten, al kon ze het later, als een vinger die op een kaart de brede rivier volgt tot aan ... Lees meer
    € 20,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 20,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Quand nous étions jeunes

    Nicci Gerrard

    • Paperback | Frans
    • Quand nous étions jeunes À seize ans, Edie vit au sein d'une famille sans histoires, près de Birmingham, en Angleterre, et s'adonne tout entière à la ... Lees meer
    € 9,15
    Levering 1 à 4 weken
    € 9,15
    Levering 1 à 4 weken
24 van 26 resultaten getoond