• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Neal Shusterman

Boeken geschreven door Neal Shusterman

Boeken geschreven door Neal Shusterman

Neal Shusterman is een Amerikaanse auteur van jeugdboeken. In 2015 won hij de National Book Award for Young People’s Literature voor het boek ‘Challenger Deep’. Hij bracht al meer dan 10 boeken uit, waaronder ‘Zeis’, ‘De toekomst van Hawking’, ‘Het geheim van Edison’ en ‘De erfenis van Tesla’.

Genres

Prijzen

  • Leesjury 2023
    Winnaar
  • Goodreads Choice Award 2019
    Genomineerd
  • International Dublin Literary Award 2018
    Long-listed
  • Goodreads Choice Award 2018
    Genomineerd
  • Goodreads Choice Award 2017
    Genomineerd
  • Tayshas Reading 2016
    Geprezen
  • Colorado Blue Spruce Award 2015
    Short-listed
  • Sequoyah Book Awards (High School) 2015
    Short-listed
  • Boston Globe-Horn Book Awards (Fiction) 2015
    Geprezen

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Neal Shusterman

Donder

Neal Shusterman

  • Hardcover | Nederlands | Zeis | nr. 3
  • In het razend spannende laatste deel van Neal Shustermans trilogie over een wereld waarin de dood is overwonnen, leveren profeten en dictators een fel... Lees meer
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

KORTING

€ 30 korting

op de Vivlio InkPad 3 e-reader
KORTING
Vivlio InkPad 3 e-reader
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Neal Shusterman

178 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Donder

    Neal Shusterman

    • Hardcover | Nederlands | Zeis | nr. 3
    • In het razend spannende laatste deel van Neal Shustermans trilogie over een wereld waarin de dood is overwonnen, leveren profeten en dictators een fel... Lees meer
    € 22,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Cumulus

    Neal Shusterman

    • Hardcover | Nederlands | Zeis | nr. 2
    • Ontdek het bloedstollende vervolg op Zeis ! Een jaar is verstreken sinds Rowan van de radar verdween. Is hij het misschien die onder de naam Lucifer d... Lees meer
    € 22,50
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,50
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Zeis

    Neal Shusterman

    • Hardcover | Nederlands | Zeis | nr. 1
    • Een wereld zonder honger zonder ziekte zonder oorlog zonder lijden ... en zonder de dood, want zelfs die heeft de mensheid overwonnen. Alleen Zeisen z... Lees meer
    € 22,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,00
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Duckling Ugly

    Neal Shusterman

    • Paperback | Engels | Dark Fusion | nr. 2
    • Cara is so ugly, mirrors would rather break than show her reflection. Not even her own parents can deny her ugliness, and nothing can make up for the ... Lees meer
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Gamechanger

    Neal Shusterman

    • E-book | Nederlands
    • Ash is het gewend om klappen te incasseren op het veld voor zijn footballteam – tot hij er één incasseert die niet alleen invloed heeft op zijn lichaa... Lees meer
    € 9,99 € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99 € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Thunderhead

    Neal Shusterman

    • Hardcover | Engels
    • Large Print's increased font size and wider line spacing maximizes reading legibility, and has been proven to advance comprehension, improve fluency, ... Lees meer
    € 43,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 43,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Unbound

    Neal Shusterman

    • Paperback | Engels | Unwind Dystology
    • Discover the future awaiting Connor, Risa, and Lev after the events of the New York Times bestselling Unwind Dystology series by Neal Shusterman in th... Lees meer
    € 17,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 17,45
    Levering 2 à 3 weken
  • La faucheuse. Vol. 1

    Neal Shusterman

    • Paperback | Frans | La faucheuse | nr. 1
    • Les commandements du faucheur Tu tueras. Tu tueras sans aucun parti pris, sans sectarisme et sans préméditation. Tu accorderas une année d'immunité à ... Lees meer
    € 18,90
    Levering 1 à 2 weken
    € 18,90
    Levering 1 à 2 weken
  • Trueno

    Neal Shusterman

    • Paperback | Spaans
    • Todo cambió hace tres años: fue entonces cuando Anastasia y Lucifer desaparecieron; cuando el segador Goddard llegó al poder; cuando el Nimbo retiró l... Lees meer
    € 22,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Resurrection Bay

    Neal Shusterman

    • E-book | Engels
    • From New York Times bestselling author Neal Shusterman comes a thrilling, spine-tingling 32-page original short story that's perfect for fans of Unwin... Lees meer
    € 0,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 0,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Dry

    Neal Shusterman, Jarrod Shusterman

    • Paperback | Engels
    • "The authors do not hold back." -- Booklist (starred review) "The palpable desperation that pervades the plot...feels true, giving it a chilling air o... Lees meer
    € 17,45
    Levering 2 à 3 weken
    € 17,45
    Levering 2 à 3 weken
  • Scythe - Die Hüter des Todes

    Neal Shusterman

    • Paperback | Duits | Scythe | nr. 1
    • Unsterblichkeit, Wohlstand, unendliches Wissen. Die Menschheit hat die perfekte Welt erschaffen - aber diese Welt hat einen Preis. Citra und Rowan leb... Lees meer
    € 11,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 11,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Unwind

    Neal Shusterman

    • Paperback | Engels
    • In a society where unwanted teens are salvaged for their body parts, three runaways fight the system that would 'unwind' them. Lees meer
    € 11,87
    Levering 1 à 2 weken
    € 11,87
    Levering 1 à 2 weken
  • La faucheuse. Vol. 1

    Neal Shusterman

    • Paperback | Frans | La faucheuse | nr. 1
    • Les commandements du faucheur Tu tueras. Tu tueras sans aucun parti pris. Sans sectarisme et sans préméditation. Tu accorderas une année d'immunité à ... Lees meer
    € 8,90
    Levering 1 à 2 weken
    € 8,90
    Levering 1 à 2 weken
  • Inconexión

    Neal Shusterman

    • Paperback | Spaans
    • Connor y Lev huyen tras el asalto del Cementerio, último refugio de los amenazados por la desconexión. Pero, por primera vez, no solo están huyendo de... Lees meer
    € 22,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 22,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Nimbo

    Neal Shusterman

    • Paperback | Spaans
    • No ha pasado más que un año desde que los caminos de Citra y Rowan se separaron, pero en este tiempo los rumores sobre un justiciero que persigue a lo... Lees meer
    € 19,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 19,95
    Levering 1 à 4 weken
24 van 178 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Neal Shusterman