• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Merel Leene

Boeken geschreven door Merel Leene

Boeken geschreven door Merel Leene

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Merel Leene

Must-have

Het uurwerkmysterie

Sam Sedgman

  • Hardcover | Nederlands
  • Isaac Turner woont in Londen met zijn vader, de beroemdste klokkenmaker van het land. Als Isaac ’s avonds laat met zijn vader op de Big Ben is om de k... Lees meer
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Het geheim van de edelstenen

Barbara Rose

  • Hardcover | Nederlands | Powerpony's
  • Lotte kan het bijna niet geloven als de pony Wervelwind tegen haar begint te praten. Plotseling staat Lottes leven op z’n kop. Wervelwind komt namelij... Lees meer
Pre-order nu, verschijnt op 15/07/2024
Pre-order nu, verschijnt op 15/07/2024

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Merel Leene

184 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Het uurwerkmysterie

    Sam Sedgman

    • Hardcover | Nederlands
    • Isaac Turner woont in Londen met zijn vader, de beroemdste klokkenmaker van het land. Als Isaac ’s avonds laat met zijn vader op de Big Ben is om de k... Lees meer
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Niets is wat het lijkt

    Tanya Byron

    • Paperback | Nederlands | Rainbow pocketboeken | nr. 1409
    • Tanya Byron doet verslag van haar vierjarige opleiding tot klinisch psycholoog. De levensverhalen van haar patiënten zijn schrijnend, adembenemend en ... Lees meer
    € 9,00
    Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 9,00
    Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Het geheim van de edelstenen

    Barbara Rose

    • Hardcover | Nederlands | Powerpony's
    • Lotte kan het bijna niet geloven als de pony Wervelwind tegen haar begint te praten. Plotseling staat Lottes leven op z’n kop. Wervelwind komt namelij... Lees meer
    € 13,99
    Pre-order nu, verschijnt op 15/07/2024
    € 13,99
    Pre-order nu, verschijnt op 15/07/2024
  • Heksje Lilly naar de Vikingen

    Knister

    • Hardcover | Nederlands | Heksje Lilly
    • In Heksje Lilly naar de Vikingen reist Lilly met een Vikingschild naar het verleden. Daar komt ze erachter dat het stamhoofd van de Vikingen verdwenen... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Stad van tranen

    Kate Mosse

    • Paperback | Nederlands | Tijden van vuur | nr. 2
    • 'Een prachtige verhaallijn met een levendig beschreven stuk geschiedenis. Je kunt niet stoppen met lezen, maar wilt ook niet dat het boek uit is.' Lib... Lees meer
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Kapot

    Louisa Reid

    • Paperback | Nederlands
    • Joe en Imogen lijken het perfecte koppel: ze zijn al jarenlang jaloersmakend verliefd en een voorbeeld voor hun vrienden. Maar als ze betrokken raken ... Lees meer
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 17,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Tijden van vuur

    Kate Mosse

    • Paperback | Nederlands | Tijden van vuur | nr. 1
    • ‘Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken beloftes.’ Algemeen Dagblad Carcas... Lees meer
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Tijden van vuur

    Kate Mosse

    • E-book | Nederlands | Tijden van vuur | nr. 1
    • ‘Een spannend verhaal vol mysteries en geheimen, liefde en verraad, oorlog en avontuur, samenzweringen en verbroken beloftes.’ Algemeen Dagblad Een wa... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Vrees me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Nederlands | Touching Juliette | nr. 1
    • 'Je kunt me niet aanraken,' fluister ik. Ik lieg, maar dat zeg ik niet. Hij kan me aanraken, maar dat zal ik nooit vertellen. Raak me alsjeblieft aan,... Lees meer
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 12,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Zolang de citroenbomen bloeien

    Zoulfa Katouh

    • Paperback | Nederlands
    • Winnaar van het Beste Boek voor Jongeren 2023 en de Vlaamse Leesjury 2024! Salama Kassab was een farmaciestudent toen de revolutie in Syrië begon. Ze ... Lees meer
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Stad van tranen

    Kate Mosse

    • E-book | Nederlands | Tijden van vuur
    • Het spannende vervolg op de bestseller Tijden van vuur Augustus 1572. Minou Joubert en haar familie zijn in Parijs voor een koninklijke bruiloft. Het ... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Robijnrood

    Kerstin Gier

    • Paperback | Nederlands | Edelsteentrilogie | nr. 1
    • 'Robijnrood' is het eerste deel van de Edelsteen-trilogie. Waarom is niemand in haar familie normaal?! Gek wordt de zestienjarige Gwen soms van haar s... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Breek me

    Tahereh Mafi

    • Paperback | Nederlands | Touching Juliette | nr. 2
    • Breek me is het vervolg op Vrees me en het tweede deel in de Touching Juliette-trilogie. Hij zal mij vinden. Ik vind hem eerst. Hoop, denk ik steeds v... Lees meer
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,00
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De onmogelijke misdaad

    Mac Barnett

    • Hardcover | Nederlands | Mac B. geheim agent | nr. 2
    • Geheim agent Mac B. heeft een nieuwe zaak! Ben jij wel eens opgesloten in de Tower? En heb jij wel eens oog in oog gestaan met een levensgevaarlijke c... Lees meer
    € 13,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 13,99
    Afhalen in de winkel na 1 u.
  • De vermiste fee

    Anna Ruhe

    • E-book | Nederlands | Maxi van Fluks
    • Tweede deel van succesvolle jeugdboekenserie van Anna Ruhe. Op naar het tweede avontuur met Maxi van Fluks, de beste wensvervuller aller tijden! Maxi ... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Monsterdonuts

    Gianna Pollero

    • Hardcover | Nederlands
    • Een eigenzinnig avontuur vol taart en monsters. Lees meer
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Ik zal je vinden

    Daka Hermon

    • E-book | Nederlands | Horrorland
    • Justin weet dat er iets mis is met zijn beste vriend. Zee was een jaar verdwenen en als hij plotseling terugkeert, is hij... anders. Niemand weet wat ... Lees meer
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De rode dageraad

    Simon Sebag Montefiore

    • Paperback | Nederlands
    • Meesterlijk geschreven roman van de hand van een gelauwerd historicus, voor de lezers van Sebastian Faulks en Hilary Mantel De geschiedenis komt tot l... Lees meer
    € 22,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
    € 22,00
    Levertermijn 1 à 4 weken
24 van 184 resultaten getoond