• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Laura Marshall

Boeken geschreven door Laura Marshall

Boeken geschreven door Laura Marshall

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Laura Marshall

24 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Maria Quiere Ser Tu Amiga

    Laura Marshall

    • Boek | Spaans
    • Edición limitada a un precio especial del thriller más adictivo que leerás este año. «Brillante.» The Sunday TimesTu vida en las redes sociales ya no ... Lees meer
    € 10,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Vriendschapsverzoek

    Laura Marshall

    • Paperback | Nederlands | Rainbow pocketboeken | nr. 1400
    • Louise ontvangt een Facebookbericht: Maria Weston wil vrienden met haar worden. Maar Maria is sinds het afscheidsfeest op school niet meer gezien en w... Lees meer
    € 9,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 9,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Sterfdag

    Laura Marshall

    • Paperback | Nederlands
    • Sterfdag is de nieuwe spannende psychologische thriller van Vriendschapsverzoek-auteur Laura Marshall. Lees meer
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 22,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Sterfdag

    Laura Marshall

    • E-book | Nederlands
    • Sterfdag is de nieuwe spannende psychologische thriller van Vriendschapsverzoek-auteur Laura Marshall. Lees meer
    € 9,99 € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,99 € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Friend Request

    Laura Marshall

    • E-book | Engels
    • ***THE SUNDAY TIMES & NO.1 EBOOK BESTSELLER*** 'Twisty and gripping' Erin Kelly 'I read it in one go' Marian Keyes 'I loved it' Rachel Abbott Don't mi... Lees meer
    € 3,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Friend request

    Laura Marshall

    • Paperback | Engels
    • A hugely addictive psychological thriller, it will appeal to fans of }The Couple Next Door{ and }The Escape{. When Louise receives a friend request fr... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • The Anniversary

    Laura Marshall

    • Hardcover
    • The breathtaking new psychological thriller from Sunday Times bestseller Laura Marshall, author of FRIEND REQUEST and THREE LITTLE LIES. Lees meer
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 20,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Tres pequeñas mentiras

    Laura Marshall

    • Paperback | Spaans
    • De la autora de María quiere ser tu amigaDiez años atrás, un horrible acontecimiento sacudió sus vidas, pero no destruyó su amistad. Ahora, Ellen y Sa... Lees meer
    € 20,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 20,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Une proie si facile

    Laura Marshall

    • E-book | Frans | Hors collection
    • Louise reçoit une demande d'ajout d'ami venant du compte Facebook d'une certaine Maria Weston. Or, cette dernière, qui était le souffre-douleur de son... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Maria quiere ser tu amiga

    Laura Marshall

    • Paperback | Spaans
    • Cuando Louise Williams recibe un mensaje procedente de alguien de su pasado muy lejano, le da un vuelco el corazón. «Tienes una solicitud de amistad p... Lees meer
    € 20,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 20,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Three Little Lies

    Laura Marshall

    • E-book | Engels
    • If he isn't guilty . . . Who is? 'Addictive' Caz Frear 'Brilliant, compelling' Karen Hamilton 'Compulsive' Rachel Abbott Don't miss Laura Marshall's a... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Tres Pequeñas Mentiras

    Laura Marshall

    • Boek | Spaans
    • Mentir nunca fue tan adictivo. Diez años atrás, un horrible acontecimiento sacudió sus vidas, pero no destruyó su amistad. Ahora, Ellen y Sasha compar... Lees meer
    € 11,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 11,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Vriendschapsverzoek

    Laura Marshall

    • Paperback | Nederlands
    • (POD) In Vriendschapsverzoek, het debuut van Laura Marshall, ontvangt Louise een Facebookbericht van iemand die al meer dan 25 jaar dood zou zijn. Mar... Lees meer
    € 22,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 22,00
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Friend Request

    Laura Marshall

    • Paperback | Engels
    • A paranoid single mom is forced to confront the unthinkable act she committed as a desperate teenager in this addictive thriller with a social media t... Lees meer
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
  • The Anniversary

    Laura Marshall

    • Paperback | Engels
    • YOU'LL BE HOOKED BY THE FIRST PAGE, AND SHOCKED BY THE LAST . . . THE TWISTY NEW THRILLER FROM THE #1 BESTSELLING AUTHOR OF FRIEND REQUEST They though... Lees meer
    € 11,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 11,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Drie kleine leugens

    Laura Marshall

    • E-book | Nederlands
    • Drie kleine leugens is de nieuwe thriller van auteur Laura Marshall, die eerder debuteerde met het goed ontvangen Vriendschapsverzoek. Lees meer
    € 7,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Drie kleine leugens

    Laura Marshall

    • Paperback | Nederlands
    • Drie kleine leugens is de nieuwe thriller van auteur Laura Marshall, die eerder debuteerde met het goed ontvangen Vriendschapsverzoek. Lees meer
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 21,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • My Husband's Killer

    Laura Marshall

    • E-book | Engels
    • Three couples. One murder. A holiday to die for . . . We arrived at a villa on the Amalfi Coast, ready to enjoy a sun-soaked weekend with our oldest f... Lees meer
    € 5,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Anniversary

    Laura Marshall

    • E-book | Engels
    • YOU'LL BE HOOKED BY THE FIRST PAGE, AND SHOCKED BY THE LAST . . . THE TWISTY NEW THRILLER FROM THE #1 BESTSELLING AUTHOR OF FRIEND REQUEST They though... Lees meer
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 2,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • My Husband's Killer

    Laura Marshall

    • Paperback | Engels
    • Three couples. One murder. A holiday to die for . . . We arrived at a villa on the Amalfi Coast, ready to enjoy a sun-soaked weekend with our oldest f... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Three Little Lies

    Laura Marshall

    • Paperback | Engels
    • The next sensational psychological thriller from the author of FRIEND REQUEST, the number one ebook bestseller. Perfect for fans of Cara Hunter and MY... Lees meer
    € 13,95
    Verwachte leverdatum onbekend
    € 13,95
    Verwachte leverdatum onbekend
  • Three Little Lies

    Laura Marshall

    • Hardcover
    • The next sensational psychological thriller from the author of FRIEND REQUEST, the number one ebook bestseller. Perfect for fans of Cara Hunter and MY... Lees meer
    € 18,45
    Verwachte leverdatum onbekend
    € 18,45
    Verwachte leverdatum onbekend
24 van 24 resultaten getoond