• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Jord Althuizen

Boeken geschreven door Jord Althuizen

Boeken geschreven door Jord Althuizen

Als aanstichter van al het culinaire vertier bij Smokey Goodness is Jord nog iedere dag de man met de lucifer. Ooit begin hij in 2010 met zijn missie om Nederland kennis te laten maken met een betere vorm van koken op echt vuur. 

Zijn strijd tegen de shashlicks, huzarensalade en pindasaus resulteerde een decennia later in een vlammend BBQ-imperium. BBQ boeken, restaurants, festivals, catering, als Jord het met zijn crew in de fik kan steken doet hij het. Jord is trots op wat zijn team de laatste jaren voor elkaar heeft gebokst – van grootschalige cateringopdrachten met 4.000 bbq bites per uur tot het optuigen van een eigen BBQ festival voor 2.500 bezoekers – en ziet zijn crew als 2e familie. Zijn vrouw Tiffany is reeds in het bedrijf ingelijfd en zijn dochters leggen hem inmiddels al het vuur aan de schenen. 

Waar Jord zelf het meest van geniet? Een schuimig glas Belgisch bier of een ronkende Barolo in het glas naast een dikke côte de boeuf rijkelijk overladen met een klassieke vers gemaakte bearnaisesaus. 

Bron: https://smokeygoodness.nl

Genres

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Jord Althuizen

Book of bacon

Jord Althuizen, Rokus de Jong

  • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
  • Duik samen met Jord Althuizen in de wereld van bacon: de ultieme smaakmaker voor fans van de US keuken Unieke masterclass die meer biedt dan BBQ-inspi... Lees meer
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Jord Althuizen

25 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Book of bacon

    Jord Althuizen, Rokus de Jong

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Duik samen met Jord Althuizen in de wereld van bacon: de ultieme smaakmaker voor fans van de US keuken Unieke masterclass die meer biedt dan BBQ-inspi... Lees meer
    € 34,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 34,99
    Levering 1 à 2 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • The best of BBQ birds

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • De allerbeste BBQ-recepten voor kip, kalkoen, eend en meer gevogelte van BBQ-koning Jord Althuizen. Hét barbecueboek voor een zinderend lekkere zomer ... Lees meer
    € 16,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 16,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey goodness

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Ontdek met ‘Smokey Goodness’ BBQ’en USA-style: rokerig, slow, smeulend, en fingerlicking lekker! Absolute bestseller en geheel terecht de winnaar van ... Lees meer
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • BBQ feast on fire

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Van bestseller Smokey Goodness is er nu ‘BBQ Feast on Fire’: hét BBQ-boek voor party’s en feesten. Kerst, koningsdag, of zomaar in de zomer: invite yo... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Book of Bacon

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • Duik samen met Jord Althuizen in de wereld van bacon: de ultieme smaakmaker voor fans van de US keuken Unieke masterclass die meer biedt dan BBQ-inspi... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Smokey Goodness No Worries BBQ

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • Ontdek met Jord Althuizen de laid-back Aussie approach tot barbecueën. In ‘Smokey Goodness No Worries BBQ’ vind je recepten voor een easy summer BBQ, ... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Smokey Goodness Winter BBQ

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • 'Smokey Goodness Winter BBQ' helpt je de koude dagen door. Jord Althuizen vulde dit BBQ-boek met echt winterse recepten en een BBQ-kerstmenu. Want bar... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Comment devenir le roi du BBQ

    Jord Althuizen

    • E-book | Frans
    • Le champion du monde de barbecue partage son savoir-faire concernant le matériel, la cuisson ou la préparation du feu puis propose une sélection de re... Lees meer
    € 15,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 15,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • BBQ snack attack

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Van burgers tot dips en stix: ontdek de lekkerste BBQ-gerechten van Smokey Goodness in de nieuwe hit van Jord Althuizen: 'Smokey Goodness BBQ Snack At... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey goodness winter BBQ

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • 'Smokey Goodness Winter BBQ' helpt je de koude dagen door. Jord Althuizen vulde dit BBQ-boek met echt winterse recepten en een BBQ-kerstmenu. Want bar... Lees meer
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Black Smoke 2

    Jord Althuizen, Kasper Stuart

    • Hardcover | Nederlands
    • BBQ als een pro met de beste gerechten uit BBQ-restaurant Black Smoke. Powered by Smokey Goodness. Lees meer
    € 35,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 35,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey Goodness

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • In 'Smokey Goodness 3' trakteert Jord Althuizen je op het betere BBQ-werk. Ontdek de Zuid-Afrikaanse braai en ga zelf aan de slag met de Big Five op j... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Brand new BBQ

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Back to the USA we go! Hét barbecueboek met veel tips, nieuwe technieken en uiteraard tientallen lekkere recepten. Voor de beginnende en gevorderde BB... Lees meer
    € 32,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 32,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Burgers & BBQ bites

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Go... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey Goodness

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • Ontdek met ‘Smokey Goodness’ BBQ’en USA-style: rokerig, slow, smeulend, en fingerlicking lekker! Absolute bestseller en geheel terecht de winnaar van ... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Black smoke

    Jord Althuizen, Kasper Stuart

    • Hardcover | Nederlands
    • Duik in de wereld van BBQ, booze & attitude met Black Smoke, het BBQ-boek van het gelijknamige BBQ-walhalla in Antwerpen. Van Kasper Stuart en Jord Al... Lees meer
    € 35,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 35,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey goodness - 2

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • De tweede Smokey Goodness BBQ-bestseller van BBQ-koning Jord Althuizen. Ga mee op zoek naar de BBQ-cultuur van Zuid-Amerika en ga next level in je eig... Lees meer
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • No worries BBQ

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Ontdek met Jord Althuizen de laid-back Aussie approach tot barbecueën. In ‘Smokey Goodness No Worries BBQ’ vind je recepten voor een easy summer BBQ, ... Lees meer
    € 32,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 32,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey Goodness BBQ snack attack

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • Van burgers tot dips en stix: ontdek de lekkerste BBQ-gerechten van Smokey Goodness in de nieuwe hit van Jord Althuizen: 'Smokey Goodness BBQ Snack At... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Smokey Goodness 2

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • De tweede Smokey Goodness BBQ-bestseller van BBQ-koning Jord Althuizen. Ga mee op zoek naar de BBQ-cultuur van Zuid-Amerika en ga next level in je eig... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Smokey Goodness (engelstalige editie)

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands
    • Smokey Goodness, de grote barbecuehit van Jord Althuizen, verovert nu ook in het Engels Nederland en de rest van de wereld met de Engelse editie van S... Lees meer
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
24 van 25 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Jord Althuizen