Door een staking bij bpost kan je online bestelling op dit moment iets langer onderweg zijn dan voorzien. Dringend iets nodig? Onze winkels ontvangen jou met open armen!
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
Door een staking bij bpost kan je online bestelling op dit moment iets langer onderweg zijn dan voorzien. Dringend iets nodig? Onze winkels ontvangen jou met open armen!
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Jord Althuizen

Boeken geschreven door Jord Althuizen

Boeken geschreven door Jord Althuizen

Als aanstichter van al het culinaire vertier bij Smokey Goodness is Jord nog iedere dag de man met de lucifer. Ooit begin hij in 2010 met zijn missie om Nederland kennis te laten maken met een betere vorm van koken op echt vuur. 

Zijn strijd tegen de shashlicks, huzarensalade en pindasaus resulteerde een decennia later in een vlammend BBQ-imperium. BBQ boeken, restaurants, festivals, catering, als Jord het met zijn crew in de fik kan steken doet hij het. Jord is trots op wat zijn team de laatste jaren voor elkaar heeft gebokst – van grootschalige cateringopdrachten met 4.000 bbq bites per uur tot het optuigen van een eigen BBQ festival voor 2.500 bezoekers – en ziet zijn crew als 2e familie. Zijn vrouw Tiffany is reeds in het bedrijf ingelijfd en zijn dochters leggen hem inmiddels al het vuur aan de schenen. 

Waar Jord zelf het meest van geniet? Een schuimig glas Belgisch bier of een ronkende Barolo in het glas naast een dikke côte de boeuf rijkelijk overladen met een klassieke vers gemaakte bearnaisesaus. 

Bron: https://smokeygoodness.nl

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Jord Althuizen

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Moederdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Moederdag
MOEDERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
MOEDERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Jord Althuizen

29 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • The best of BBQ birds

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • De allerbeste BBQ-recepten voor kip, kalkoen, eend en meer gevogelte van BBQ-koning Jord Althuizen. Hét barbecueboek voor een zinderend lekkere zomer ... Lees meer
    € 16,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 16,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • BBQ feast on fire

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Van bestseller Smokey Goodness is er nu ‘BBQ Feast on Fire’: hét BBQ-boek voor party’s en feesten. Kerst, koningsdag, of zomaar in de zomer: invite yo... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey Goodness No Worries BBQ

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • Ontdek met Jord Althuizen de laid-back Aussie approach tot barbecueën. In ‘Smokey Goodness No Worries BBQ’ vind je recepten voor een easy summer BBQ, ... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Comment devenir le roi du BBQ

    Jord Althuizen

    • E-book | Frans
    • Le champion du monde de barbecue partage son savoir-faire concernant le matériel, la cuisson ou la préparation du feu puis propose une sélection de re... Lees meer
    € 15,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 15,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Smokey Goodness Winter BBQ

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • 'Smokey Goodness Winter BBQ' helpt je de koude dagen door. Jord Althuizen vulde dit BBQ-boek met echt winterse recepten en een BBQ-kerstmenu. Want bar... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Smokey Goodness BBQ Feast on Fire

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • In Smokey Goodness BBQ Feast on Fire biedt Jord Althuizen je complete BBQ-menu’s. Van Fancy Fire en Veggy Feast tot Smokey Italian en Yankee Classic, ... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • BBQ snack attack

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Van burgers tot dips en stix: ontdek de lekkerste BBQ-gerechten van Smokey Goodness in de nieuwe hit van Jord Althuizen: 'Smokey Goodness BBQ Snack At... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey goodness winter BBQ

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • 'Smokey Goodness Winter BBQ' helpt je de koude dagen door. Jord Althuizen vulde dit BBQ-boek met echt winterse recepten en een BBQ-kerstmenu. Want bar... Lees meer
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Black Smoke 2

    Jord Althuizen, Kasper Stuart

    • Hardcover | Nederlands
    • BBQ als een pro met de beste gerechten uit BBQ-restaurant Black Smoke. Powered by Smokey Goodness. Lees meer
    € 35,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 35,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey Goodness

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • In 'Smokey Goodness 3' trakteert Jord Althuizen je op het betere BBQ-werk. Ontdek de Zuid-Afrikaanse braai en ga zelf aan de slag met de Big Five op j... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Brand new BBQ

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Back to the USA we go! Hét barbecueboek met veel tips, nieuwe technieken en uiteraard tientallen lekkere recepten. Voor de beginnende en gevorderde BB... Lees meer
    € 32,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
    € 32,99
    Levering 2 à 3 werkdagen
  • Burgers & BBQ bites

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Go... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey Goodness

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • Ontdek met ‘Smokey Goodness’ BBQ’en USA-style: rokerig, slow, smeulend, en fingerlicking lekker! Absolute bestseller en geheel terecht de winnaar van ... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Black smoke

    Jord Althuizen, Kasper Stuart

    • Hardcover | Nederlands
    • Duik in de wereld van BBQ, booze & attitude met Black Smoke, het BBQ-boek van het gelijknamige BBQ-walhalla in Antwerpen. Van Kasper Stuart en Jord Al... Lees meer
    € 35,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 35,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey Goodness Lowlands BBQ

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • Voor Smokey Goodness Lowlands BBQ reist Jord Althuizen door Nederland en België. Hij geeft je een dubbele dosis barbecuerecepten, basics en tips. Voor... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Smokey goodness - 2

    Jord Althuizen

    • Hardcover | Nederlands | Smokey goodness
    • De tweede Smokey Goodness BBQ-bestseller van BBQ-koning Jord Althuizen. Ga mee op zoek naar de BBQ-cultuur van Zuid-Amerika en ga next level in je eig... Lees meer
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 34,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Smokey Goodness BBQ snack attack

    Jord Althuizen

    • E-book | Nederlands
    • Van burgers tot dips en stix: ontdek de lekkerste BBQ-gerechten van Smokey Goodness in de nieuwe hit van Jord Althuizen: 'Smokey Goodness BBQ Snack At... Lees meer
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 14,99
    Onmiddellijk beschikbaar
24 van 29 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Jord Althuizen