• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Gregg Hurwitz

Boeken geschreven door Gregg Hurwitz

Boeken geschreven door Gregg Hurwitz

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken geschreven door Gregg Hurwitz

Sterveling

Gregg Hurwitz

  • Paperback | Nederlands | Orphan X. | nr. 9
  • Hij is een mythische figuur, een man wiens naam alleen maar wordt gefluisterd. De Nowhere Man. Er wordt beweerd dat hij alles zal doen om je te besche... Lees meer
Pre-order nu, verschijnt op 06/08/2024
Pre-order nu, verschijnt op 06/08/2024

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Gregg Hurwitz

109 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • Sterveling

    Gregg Hurwitz

    • Paperback | Nederlands | Orphan X. | nr. 9
    • Hij is een mythische figuur, een man wiens naam alleen maar wordt gefluisterd. De Nowhere Man. Er wordt beweerd dat hij alles zal doen om je te besche... Lees meer
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 06/08/2024
    € 24,99
    Pre-order nu, verschijnt op 06/08/2024
  • De Nergensman

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Nederlands | Orphan X.
    • Op jonge leeftijd trad Evan Smoak toe tot het Orphan -project, een officieel niet-bestaand trainingsprogramma van geheim agenten. Nu wordt hij de ‘Ner... Lees meer
    € 7,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99 € 9,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Tell No Lies

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Engels
    • Tell No Lies is the outstanding new thriller from Gregg Hurwitz. NO CHOICE Daniel Brasher is leaving behind his job as a probation counsellor working ... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • De machthebbers

    Gregg Hurwitz

    • Paperback | Nederlands | Orphan X. | nr. 7
    • Een razendsnelle thriller vol actie, twists en gedenkwaardige personages, voor liefhebbers van David Baldacci, Lee Child en James Patterson. Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Orphan X

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Nederlands | Orphan X.
    • Hij is een mythische figuur, een man wiens naam alleen maar wordt gefluisterd. De Nowhere Man . Er wordt beweerd dat hij alles zal doen om je te besch... Lees meer
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 7,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • You're Next

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Engels
    • A pulse-pounding bestseller from the author of ORPHAN X. I know you, don't I?' Five words - that's all it takes to plunge Mike Wingate and his family ... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • The Kill Clause

    Gregg Hurwitz

    • Paperback | Engels
    • The series that started it all! A riveting and explosive novel, The Kill Clause is a brilliantly inventive tour de force by a powerful new master of s... Lees meer
    € 13,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,45
    Levering 1 à 2 weken
  • De laatste Orphan

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Nederlands | Orphan X.
    • Evan Smoak – alias Orphan X – is zijn achtervolgers altijd te snel af geweest. Totdat hij een klein foutje maakt. Nu ligt zijn lot in handen van de pr... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Or She Dies

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Engels
    • A page-turning thriller from the bestselling author of Richard & Judy selections ORPHAN X and YOU'RE NEXT. First, Patrick receives the mysterious DVDs... Lees meer
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 3,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Don't Look Back

    Gregg Hurwitz

    • Paperback | Engels
    • A smart, suspense-filled ride to satisfy the most discerning of thrill seekers. - Library Journal (starred review) Eve Hardaway, newly single mother o... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Orphan X

    Gregg Hurwitz

    • Hardcover | Engels | Orphan X. | nr. 1
    • "Brilliantly conceived and plotted ... Read this book. You'll thank me later." -- David Baldacci Who is Orphan X? The Nowhere Man is a legendary figur... Lees meer
    € 39,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 39,95
    Levering 1 à 2 weken
  • De laatste Orphan

    Gregg Hurwitz

    • Paperback | Nederlands | Orphan X. | nr. 8
    • Evan Smoak – alias Orphan X – is zijn achtervolgers altijd te snel af geweest. Totdat hij een klein foutje maakt. Nu ligt zijn lot in handen van de pr... Lees meer
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 24,99
    Levering 2 à 3 werkdagen Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Orphan X

    Gregg Hurwitz

    • Paperback | Engels | Orphan X. | nr. 1
    • The first in a brand new series from the author of }You're Next, The Survivor, Tell No Lies{ and }Don't Look Back{. Features a man who was taken from ... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken Afhalen in de winkel na 1 u.
  • Troubleshooter

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Engels
    • The series that started it all! The maestro of pulse-pounding suspense delivers an explosive new white-knuckle thriller featuring deputy U.S. Marshal ... Lees meer
    € 5,09
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 5,09
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Last Chance

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Engels | Rains Brothers
    • THE SECOND BREAKNECK PACED YOUNG ADULT ADVENTURE THRILLER IN THE RAINS BROTHERS SERIES FROM BESTSELLING AUTHOR GREGG HURWITZ. Chance, that's me, the y... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Into the Fire

    Gregg Hurwitz

    • Paperback | Engels
    • Evan Smoak lives by his own code. As a boy he was taken from a foster home to be raised and trained as an off-the-books government assassin codenamed ... Lees meer
    € 18,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 18,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Out of the Dark

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Engels | An Orphan X Novel
    • THE SUNDAY TIMES BESTSELLER 'ONE OF THE BEST THRILLERS OF THE YEAR' ASSOCIATED PRESS HOW DO YOU STOP THE MOST POWERFUL MAN ON EARTH? Evan Smoak, code-... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Lone Wolf

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Engels
    • One of the world's best-loved heroes Evan Smoak, otherwise known as Orphan X, returns in an all-new thrilling adventure 'Put Jack Reacher and Jason Bo... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Or She Dies

    Gregg Hurwitz

    • Paperback | Engels
    • A page-turning thriller from the bestselling author of Richard & Judy selections ORPHAN X and YOU'RE NEXT. Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • I See You

    Gregg Hurwitz

    • E-book | Engels
    • A gripping thriller from the bestselling author of Richard & Judy selections ORPHAN X and YOU'RE NEXT. When bestselling thriller writer Andrew Danner ... Lees meer
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 4,49
    Onmiddellijk beschikbaar
24 van 109 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Gregg Hurwitz