• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Giles Kristian

Boeken geschreven door Giles Kristian

Boeken geschreven door Giles Kristian

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Giles Kristian

48 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • El ojo de Raven

    Giles Kristian

    • Paperback | Spaans
    • Durante dos años, Osric ha llevado una existencia sencilla. Temido y r echazado por los habitantes de Abbotsend debido a sumisterioso pasado y a su oj... Lees meer
    € 11,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 11,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Raven 2: Sons of Thunder

    Giles Kristian

    • E-book | Engels | Raven
    • From Giles Kristian, THE SUNDAY TIMES BESTSELLING AUTHOR OF LANCELOT, comes this brutal, bloody and captivating Viking adventure, continuing the story... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Camelot

    Giles Kristian

    • E-book | Engels
    • 'So beautiful, so haunting . . . bitingly real . . . Giles has given us a vital, glorious story: rich, rewarding, and utterly revealing of our times' ... Lees meer
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Camelot

    Giles Kristian

    • Paperback | Nederlands
    • Een fantastische hertelling van de legende van koning Arthur: avontuur, actie, romantiek, dit verhaal heeft het allemaal Groot-Brittannië wordt geterg... Lees meer
    € 23,99
    € 23,99
  • SCHNEEFIEBER

    Giles Kristian

    • Paperback | Duits
    • Ein Familienausflug ins norwegische Gebirge wird zu einer eisigen Jagd auf Leben und Tod Eine Auszeit tief in den Bergen Norwegens soll Eriks kleiner ... Lees meer
    € 11,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 11,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Blood Eye

    Giles Kristian

    • Paperback | Engels | Raven | nr. 1
    • In a thrilling adventure of brotherhood, warfare, and treachery, Giles Kristian takes us into ninth-century England, a world of darkness, epic conflic... Lees meer
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Raven 3: Odin's Wolves

    Giles Kristian

    • E-book | Engels | Raven
    • From Giles Kristian, THE SUNDAY TIMES BESTSELLING AUTHOR OF LANCELOT , comes the final spellbinding and breathtaking instalment of the bestselling Rav... Lees meer
    € 9,49
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 9,49
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Raven - Odin's Wolve

    Giles Kristian

    • Paperback | Engels | Raven
    • There, it is rumoured, both riches and glory are to be found... The journey takes them through unknown and dangerous waters - from the wind-whipped ma... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Odin's Wolves

    Giles Kristian

    • Paperback | Engels | Raven | nr. 3
    • They came from the North and fought their way through France and Spain. Now this fearless band of brothers sets sail for the greatest city in the worl... Lees meer
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 10,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Lancelot

    Giles Kristian

    • E-book | Nederlands
    • ‘Een prachtige, rijke hervertelling van de legende van koning Arthur.’ The Times Voor de fans van George R.R. Martin, Conn Iggulden en Diana Gabaldon ... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Sons of Thunder

    Giles Kristian

    • Paperback | Engels | Raven | nr. 2
    • In the heart of the ninth century, ferocious men wielding swords and gleaming axes dare face a massive Crusader force. And in Giles Kristian's thrilli... Lees meer
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Lancelot

    Giles Kristian

    • E-book | Engels
    • ________________ Conn Iggulden called it 'a masterpiece' while The Times hailed it 'a gorgeous, rich retelling of the Arthurian tale' . . . __________... Lees meer
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 6,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Raven: Blood Eye; .

    Giles Kristian

    • Paperback | Engels | Raven
    • For two years Osric has lived a simple life, though he is feared and shunned for his mysterious past and blood-red eye. When raiders from across the s... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Winterblut

    Giles Kristian

    • Paperback | Duits | Sigurd | nr. 2
    • Norwegen, A. D. 785: Der Krieger Sigurd Haraldarson hat blutige Rache geschworen, doch König Gorm, der einst seinen Vater verriet, lebt immer noch. Un... Lees meer
    € 9,95
    Levering 1 à 4 weken
    € 9,95
    Levering 1 à 4 weken
  • Winter's Fire

    Giles Kristian

    • Paperback | Engels | Sigurd
    • And it is there - in the face of betrayal and bloodshed, on a journey that will take him all too close to the halls of Valhalla - that Sigurd's destin... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Arthur

    Giles Kristian

    • E-book | Engels
    • Readers are loving ARTHUR . . . 'By far the best Arthurian story/writing/beautiful masterpiece I have had the honour to read.’ ***** ‘Brilliant writin... Lees meer
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • God of Vengeance

    Giles Kristian

    • Paperback | Engels | Sigurd | nr. 1
    • Norway 785 AD: it began with the betrayal of a lord by a king . . . King Gorm puts Jarl Harald's family to the sword, but makes one fatal mistake--he ... Lees meer
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
    € 13,95
    Levering 1 à 2 weken
  • Lancelot

    Giles Kristian

    • Paperback | Engels
    • ________________Set in a 5th century Britain besieged by invading bands of Saxons and Franks, Irish and Picts, Giles Kristian's epic novel tells - in ... Lees meer
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
    € 15,45
    Levering 1 à 2 weken
  • Where Blood Runs Cold

    Giles Kristian

    • E-book | Engels
    • ** WINNER OF THE 2022 WILBUR SMITH ADVENTURE WRITING PRIZE ** THE TIMES ' THRILLER OF THE MONTH 'A heart-pounding survival thriller set in the starkly... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • Camelot

    Giles Kristian

    • E-book | Nederlands
    • Een fantastische hertelling van de legende van koning Arthur: avontuur, actie, romantiek, dit verhaal heeft het allemaal Groot-Brittannië wordt geterg... Lees meer
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 13,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Wings of the Storm

    Giles Kristian

    • E-book | Engels | Sigurd
    • A Viking saga of warmongering, honour and loyalty from the Sunday Times bestselling author of Lancelot, Giles Kristian. Perfect for fans of Bernard Co... Lees meer
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 8,99
    Onmiddellijk beschikbaar
24 van 48 resultaten getoond