• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Alexandra Diaz

Boeken geschreven door Alexandra Diaz

Boeken geschreven door Alexandra Diaz

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Alexandra Diaz

20 resultaten

Sorteer op
Filteren
  • The Crossroads

    Alexandra Diaz

    • Hardcover | Engels
    • Winner of the International Latino Book Award "An incredibly heartfelt depiction of immigrants and refugees in a land full of uncertainty." -- Kirkus ... Lees meer
    € 25,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 25,45
    Levering 1 à 4 weken
  • De tout coeur

    Amine Laabi, Alexandra Diaz

    • E-book | Frans
    • La cuisine méditerranéenne en 75 recettes vibrantes de saveur.Né au Maroc dans une famille qui élève des poules et pêche le poisson par passion, Amine... Lees meer
    € 23,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 23,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Santiago's Road Home

    Alexandra Diaz

    • Hardcover | Engels
    • Three starred reviews! "Harrowing but deeply illuminating." -- School Library Journal A young boy gets detained by ICE while crossing the border from ... Lees meer
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Famille futée

    Geneviève O'Gleman, Alexandra Diaz

    • E-book | Frans
    • À la barre de l'émission Cuisine futée, parents pressés à Télé-Québec, l'animatrice Alexandra Diaz et la nutritionniste Geneviève O'Gleman signent ave... Lees meer
    € 16,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 16,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Famille futée 4

    Geneviève O'Gleman, Alexandra Diaz

    • E-book | Frans
    • Jamais à court d'idées, les auteures des best-sellers Famille futée 1, 2 et 3, vendus à près de 500 000 exemplaires, vous ont concocté 200 recettes sa... Lees meer
    € 17,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 17,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Fiesta Santé

    Alexandra Diaz

    • E-book | Frans
    • L'auteure, animatrice et productrice Alexandra Diaz, co-auteure des quatre best-sellers Famille Futée, vendus à plus de 600 000 exemplaires, propose s... Lees meer
    € 17,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 17,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Santiago's Road Home

    Alexandra Diaz

    • E-book | Engels
    • Three starred reviews! “Harrowing but deeply illuminating.” — School Library Journal A young boy gets detained by ICE while crossing the border from M... Lees meer
    € 10,05
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 10,05
    Onmiddellijk beschikbaar
  • La Encrucijada

    Alexandra Diaz

    • Hardcover | Spaans
    • Jaime y Ángela descubren lo que es vivir como inmigrantes indocumentados en los Estados Unidos en la continuación de El único destino , libro ganador ... Lees meer
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 24,45
    Levering 1 à 4 weken
  • La Encrucijada

    Alexandra Diaz

    • Paperback | Spaans
    • Jaime y Ángela descubren lo que es vivir como inmigrantes indocumentados en los Estados Unidos en la continuación de El único destino , libro ganador ... Lees meer
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
  • The Crossroads

    Alexandra Diaz

    • Paperback | Engels
    • Winner of the International Latino Book Award "An incredibly heartfelt depiction of immigrants and refugees in a land full of uncertainty." -- Kirkus ... Lees meer
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
    € 12,45
    Levering 1 à 4 weken
  • Farewell Cuba, Mi Isla

    Alexandra Diaz

    • E-book | Engels
    • Two starred reviews! “Perfect for fans of Margarita Engle and impactful historical fiction” ( School Library Journal , starred review), this “evocativ... Lees meer
    € 12,29
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 12,29
    Onmiddellijk beschikbaar
  • Buenos Diaz !

    Alexandra Diaz

    • E-book | Frans
    • Cuisiner, c'est mon geste d'amour préféré. J'ai créé ce livre pour vous inspirer à partager un bon repas avec du bon monde ou en beau tête à tête avec... Lees meer
    € 19,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 19,99
    Onmiddellijk beschikbaar
  • L'amour est dans l'air Fryer

    Alexandra Diaz

    • E-book | Frans
    • L'amour au temps de l'air fryer, c'est... des légumes à la tonne et des plats fraîcheur, pas beiges du tout, qui fondent dans la bouche ou croustillen... Lees meer
    € 19,99
    Onmiddellijk beschikbaar
    € 19,99
    Onmiddellijk beschikbaar
20 van 20 resultaten getoond