• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Susin Nielsen

Auteurs: boeken van Susin Nielsen

Auteurs: boeken van Susin Nielsen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Susin Nielsen

59 resultaten

Filteren
  • Iets heel bijzonders

    Susin Nielsen

    • Hardcover | Nederlands
    • De nieuwste Nielsen: onweerstaanbaar, ontroerend, onbetaalbaar. Wilbur (genoemd naar het varkentje uit Charlotte’s web) hoopt zijn oude leven achter t... Lees meer
    € 15,99
    of
    € 15,99
    of
  • No Fixed Address

    Susin Nielsen

    • Paperback | Engels
    • For fans of Wendelin van Draanen and Cynthia Lord, a touching and funny middle-grade story about family, friendship, and growing up when you're one st... Lees meer
    € 8,95
    € 8,95
  • Adres onbekend

    Susin Nielsen

    • Hardcover | Nederlands
    • Felix woont met zijn moeder Astrid en zijn rat Horatio in een camperbusje. Niet voor altijd, alleen voor de zomer, terwijl Astrid een baan zoekt. Maar... Lees meer
    € 15,98
    of
    € 15,98
    of
  • No Fixed Address

    Susin Nielsen

    • Paperback | Engels
    • From beloved Governor General Literary Award--winning author Susin Nielsen comes a touching and funny middle-grade story about family, friendship and ... Lees meer
    € 13,45
    € 13,45
  • Word Nerd

    Susin Nielsen

    • Paperback | Engels
    • Twelve-year-old Ambrose is a glass-half-full kind of guy. A self-described "friendless nerd," he moves from place to place every couple of years with ... Lees meer
    € 17,45
    € 17,45
  • Optimisme is dodelijk

    Susin Nielsen

    • Hardcover | Nederlands
    • Iedere week is het raak. Dan moet de zestienjarige Petula volstrekt tegen haar zin naar een therapeutisch kunstklasje met de kneusjes van de school. N... Lees meer
    € 15,99
    of
    € 15,99
    of
  • Optimists Die First

    Susin Nielsen

    • Paperback | Engels
    • Award-winning author Susin Nielsen has written a laugh-out-loud and heartrending novel for fans of Robyn Schneider's Extraordinary Means and Cammie Mc... Lees meer
    € 13,45
    € 13,45
  • Moi, Ambrose, roi du Scrabble

    Susin Nielsen

    • Paperback | Frans | FICTION
    • Moi, Ambrose, roi du scrabble J'ai repris une bouchée de mon sandwich en me disant que, tout compte fait, ma conversation avec Nif-Nif, Naf-Naf et Nou... Lees meer
    € 13,90
    of
    € 13,90
    of
24 van 59 resultaten getoond