• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Sofie Cramer

Boeken van Sofie Cramer

Boeken van Sofie Cramer

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Sofie Cramer

11 resultaten

Filteren
  • Text for You

    Sofie Cramer

    • Paperback | Engels
    • A heartwarming story of love, loss, serendipity, and texting. Soon to be a major motion picture starring Sam Heughan and Priyanka Chopra Jonas. After ... Lees meer
    € 18,45
    € 18,45
  • Een teken van jou

    Sofie Cramer

    • Paperback | Nederlands
    • Meeslepende romantiek, voor de lezers van Cecelia Ahern, Jojo Moyes en Rosie Walsh Als Clara’s grote liefde Ben plotseling overlijdt, stort haar werel... Lees meer
    € 18,99
    € 18,99
  • Love Again (Movie Tie-In)

    Sofie Cramer

    • Paperback | Engels
    • A heartwarming story of love, loss, serendipity, and texting; soon to be a major motion picture starring Sam Heughan and Priyanka Chopra Jonas. After ... Lees meer
    € 22,45
    € 22,45
  • Coup de foudre par SMS

    Sofie Cramer

    • Paperback | Frans
    • Coup de foudre par SMS Reprendre un train de vie normal après avoir fait ses adieux à celui qu'elle aime semble insurmontable à Clara, mais elle trouv... Lees meer
    € 17,95
    € 17,95
  • Cosas que me quedaron por decirte

    Sofie Cramer

    • Paperback | Spaans
    • Tras una fuerte pelea, el novio de Sara, Ben, desaparece sin decir palabra. Poco después descubre que ha muerto de forma inesperada y trágica. ¡Si jus... Lees meer
    € 18,95
    € 18,95
  • SMS für dich

    Sofie Cramer

    • Paperback | rororo Taschenbücher | nr. 29020
    • Was ich dir noch sagen will ... Nach einem heftigen Streit verschwindet Claras Freund ohne ein Wort. Kurz darauf erfährt sie, dass Ben auf tragische ... Lees meer
    € 9,95
    € 9,95
  • Coup de foudre par SMS

    Sofie Cramer

    • Paperback | Frans
    • Clara vient de perdre son petit ami Ben. Pour se sentir moins seule, elle envoie chaque soir au défunt, en rentrant du travail, un SMS. Sven, qui vien... Lees meer
    € 7,70
    € 7,70
  • Der Himmel kann warten

    Sofie Cramer

    • Paperback | Duits | rororo Taschenbücher | nr. 27143
    • Ein Sommer für immer Lilly würde alles geben, um noch einmal das Meer zu sehen. Beim Cellospielen eine Gänsehaut zu bekommen, beim Küssen Schmette... Lees meer
    € 9,95
    € 9,95
11 van 11 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Sofie Cramer