• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. S.J. Bennett

Auteurs: boeken van S.J. Bennett

Auteurs: boeken van S.J. Bennett

Standaard Boekhandel

Alle boeken van S.J. Bennett

8 resultaten

Filteren
  • De moord op Buckingham Palace

    S.J. Bennett

    • Paperback | Nederlands | Hare Majesteit de Queen onderzoekt | nr. 2
    • Miss Marple meets The Crown in deze charmante cosy crime . In de nasleep van een referendum dat de natie heeft verdeeld, kan de Queen wel wat anders g... Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • De moord op Windsor Castle

    S.J. Bennett

    • Paperback | Nederlands | Hare Majesteit de Queen onderzoekt | nr. 1
    • 'S.J. Bennett voert de koningin op briljante wijze als detective op. Ze is Miss Marple met een kroon op.' Daily Mirror Windsor Castle, 2016. De aanloo... Lees meer
    € 22,00
    of
    € 22,00
    of
  • Bain de minuit à Buckingham

    S.J. Bennett

    • Paperback | Frans | Sa Majesté mène l'enquête | nr. 1
    • Bain de minuit à Buckingham L'année 2016, déjà marquée par le référendum sur le Brexit, s'annonce difficile pour Elizabeth II : l'un de ses tableaux p... Lees meer
    € 14,90
    of
    € 14,90
    of
  • A Three Dog Problem

    S.J. Bennett

    • Paperback | Engels
    • The delightfully clever mystery in which Queen Elizabeth II secretly solves a murder at Buckingham Palace - perfect for fans of The Crown and The Thur... Lees meer
    € 17,95
    of
    € 17,95
    of
8 van 8 resultaten getoond