• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Nikola Scott

Resultaten voor "Nikola Scott"

19 resultaten

Filteren
  • De oogstmeisjes

    Nikola Scott

    • Paperback | Nederlands
    • Familiegeheimen en intriges spelen de hoofdrol in deze prachtige roman voor fans van Kate Morton en Lucinda Riley. Somerset, 1940. Na een tragedie tij... Lees meer
    € 21,99
    of
    of
  • Zomer vol geheimen

    Nikola Scott

    • Paperback | Nederlands
    • Augustus 1939 Op het vreedzame familielandgoed Summerhill probeert de zestienjarige Maddy zich afzijdig te houden van alle geruchten over oorlog. Dan ... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • De schaduw van mijn moeder

    Nikola Scott

    • Paperback | Nederlands
    • Hoe ontdek je de waarheid over het verleden als de enige persoon die erbij was niet meer leeft? 1958. De jonge Elizabeth wordt naar het landgoed van d... Lees meer
    € 22,99
    of
    of
  • Zeit der Schwalben

    Nikola Scott

    • Hardcover
    • Ein Sommer, der alles verändert Es ist ein goldener Sommer im England der späten 50er Jahre: Die 16-jährige Elizabeth ist begeistert von den jungen Le... Lees meer
    € 21,95
  • Summer of Secrets

    Nikola Scott

    • Paperback | Engels
    • The unforgettable novel from Nikola Scott about two women - born decades apart - each faced with the knowledge that a man in their lives is not what h... Lees meer
    € 11,95
  • My Mother's Shadow

    Nikola Scott

    • Paperback | Engels
    • Addie thinks she knows everything about her mother. But when a stranger appears claiming to be her sister, she realises that her life so far has been ... Lees meer
    € 11,95
19 van 19 resultaten getoond