• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Lauren Brown

Auteurs: boeken van Lauren Brown

Auteurs: boeken van Lauren Brown

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Lauren Brown

Dwang

Lauren Brown

  • Paperback | Nederlands
  • Een herkenbare en humoristische verkenning van OCD, voor lezers van Matt Haig en Sally Rooney. Lauren Brown maakt zich zorgen. Heel veel zorgen. Om me... Lees meer

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

BLACK FRIDAY

50% korting

op boeken, films, spellen en kalenders
BLACK FRIDAY
Black Friday: 50% korting
AANGERADEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
AANGERADEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Lauren Brown

8 resultaten

Filteren
  • Dwang

    Lauren Brown

    • Paperback | Nederlands
    • Een herkenbare en humoristische verkenning van OCD, voor lezers van Matt Haig en Sally Rooney. Lauren Brown maakt zich zorgen. Heel veel zorgen. Om me... Lees meer
    € 19,99
    € 19,99
  • Hands

    Lauren Brown

    • Paperback | Engels
    • 'Raw, intense and absorbing.' MATT HAIG 'As tender and funny as it is painful.' TLS 'I didn't give my hands much thought before they turned against me... Lees meer
    € 13,45
    € 13,45
  • Hands

    Lauren Brown

    • Hardcover | Engels
    • 'Raw, intense and absorbing.' MATT HAIG 'As tender and funny as it is painful.' TLS 'I didn't give my hands much thought before they turned against me... Lees meer
    € 18,45
    € 18,45
  • Grasses, Sedges, Rushes

    Lauren Brown, Ted Elliman

    • Paperback | Engels
    • A portable, practical and expertly illustrated field guide to over one hundred grasses, sedges, and rushes--w inner of 2020 Library Journal Best Refer... Lees meer
    € 23,95
    € 23,95
  • Weeds and Wildflowers in Winter

    Lauren Brown

    • Paperback | Engels
    • When it was first published, Roger Tory Peterson said of Weeds and Wildflowers in Winter (originally published as Wildflowers and Winter Weeds ), this... Lees meer
    € 18,45
    € 18,45
  • Suddenly Falling

    Lauren Brown

    • Paperback | Engels | Suddenly Us | nr. 1
    • Clare Thompson Imagine that perfect, movie-worthy moment when your eyes meet those of a handsome stranger across the room and you just know you're mea... Lees meer
    € 16,95
    € 16,95
  • Hands

    Lauren Brown

    • E-book | Engels
    • ‘Raw, intense and absorbing.’ MATT HAIG ‘As tender and funny as it is painful.’ TLS ‘I didn’t give my hands much thought before they turned against me... Lees meer
    € 8,99
    € 8,99
  • Dwang

    Lauren Brown

    • E-book | Nederlands
    • Een herkenbare en humoristische verkenning van OCD, voor lezers van Matt Haig en Sally Rooney. Lauren Brown maakt zich zorgen. Heel veel zorgen. Om me... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
8 van 8 resultaten getoond