• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Jenni Hendriks

Resultaten voor "Jenni Hendriks"

7 resultaten

Filteren
  • Unpregnant

    Jenni Hendriks, Ted Caplan

    • Hardcover | Engels
    • NOW A MOVIE STREAMING ON HBO MAX, STARRING HALEY LU RICHARDSON AS VERONICA AND BARBIE FERREIRA AS BAILEY! Perfect for fans of Juno and Jennifer E. Smi... Lees meer
    € 19,45
  • Unpregnant

    Jenni Hendriks, Ted Caplan

    • Paperback | Engels
    • NOW A MOVIE STREAMING ON HBO MAX, STARRING HALEY LU RICHARDSON AS VERONICA AND BARBIE FERREIRA AS BAILEY! Perfect for fans of Juno and Jennifer E. Smi... Lees meer
    € 11,95
  • Unpregnant

    Jenni Hendriks

    • Paperback | Engels, Spaans
    • «Un extraordinario debut sobre el largo y sinuoso camino de la adolescencia. Amistades y viajes en auto. Divertidas travesías y dolorosas decisiones. ... Lees meer
    € 22,95
  • Onverwacht

    Jenni Hendriks, Ted Caplan

    • Paperback | Nederlands
    • Veronica Clarke heeft een perfect leven: ze is mooi, populair én slim. Als het eindexamenjaar voorbij is, gaat ze naar de universiteit van haar dromen... Lees meer
    € 17,99
    of
    of
  • Save Steve

    Jenni Hendriks, Ted Caplan

    • Hardcover | Engels
    • From Jenni Hendriks and Ted Caplan, authors of Unpregnant-- now a movie streaming on HBO Max, starring Haley Lu Richardson and Barbie Ferreira--comes ... Lees meer
    € 19,45
  • Unpregnant

    Ted Caplan, Jenni Hendriks

    • Paperback | Engels
    • Veronica is top of her class - but now she's gazing in disbelief at a positive pregnancy test. In this wild, warm and darkly funny road trip story, Ve... Lees meer
    € 10,45
7 van 7 resultaten getoond