• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Jacqueline Woodson

Auteurs: boeken van Jacqueline Woodson

Auteurs: boeken van Jacqueline Woodson

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Jacqueline Woodson

Blijf zachtjes bij me

Jacqueline Woodson

  • Hardcover | Nederlands
  • Prachtige jeugdroman van een van de belangrijkste Amerikaanse schrijvers van dit moment Jeremiah zit goed in zijn vel. Tenminste, als hij thuis is, in... Lees meer
of
of
Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

CADEAU

Gratis hoes

bij de Vivlio Touch Lux 5 e-reader
CADEAU
Vivlio Touch Lux 5 e-reader met gratis hoes
AANGERADEN

Cadeautips voor een communie- of lentefeest

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor een communie- of lentefeest
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen

Resultaten voor "Jacqueline Woodson"

108 resultaten

Filteren
  • Blijf zachtjes bij me

    Jacqueline Woodson

    • Hardcover | Nederlands
    • Prachtige jeugdroman van een van de belangrijkste Amerikaanse schrijvers van dit moment Jeremiah zit goed in zijn vel. Tenminste, als hij thuis is, in... Lees meer
    € 15,99
    of
    € 15,99
    of
  • De dag dat jij begint

    Jacqueline Woodson

    • Hardcover | Nederlands
    • Soms zul je een lokaal binnenkomen en zien dat daar niemand is die op jou lijkt tot op de dag dat jij begint met het vertellen van je verhalen Er zijn... Lees meer
    € 13,99
    of
    € 13,99
    of
  • Behind You

    Jacqueline Woodson

    • Hardcover | Engels
    • A moving story of love and loss from National Book Award winner, Jacqueline Woodson. Great for fans of Angie Thomas and Nic Stone. Jacqueline Woodson ... Lees meer
    € 32,45
    € 32,45
  • Locomotion

    Jacqueline Woodson

    • Paperback | Engels
    • Finalist for the National Book Award When Lonnie was seven years old, his parents died in a fire. Now he's eleven, and he still misses them terribly. ... Lees meer
    € 9,95
    € 9,95
  • Un autre Brooklyn

    Jacqueline Woodson

    • Paperback | Frans
    • August revient à New York pour enterrer son père. Elle y croise Sylvia, ce qui déclenche un flot de souvenirs de jeunesse liés au Brooklyn des années ... Lees meer
    € 20,00
    € 20,00
  • Each Kindness

    Jacqueline Woodson

    • Hardcover | Engels
    • WINNER OF A CORETTA SCOTT KING HONOR AND THE JANE ADDAMS PEACE AWARD! Each kindness makes the world a little better This unforgettable book is written... Lees meer
    € 17,45
    € 17,45
  • The Dear One

    Jacqueline Woodson

    • Paperback | Engels
    • An intriguing look at teen pregnancy from a three-time Newbery Honor winning author Feni is furious when she finds out that her mother has agreed to t... Lees meer
    € 12,45
    € 12,45
  • Red at the Bone

    Jacqueline Woodson

    € 18,45
    of
    € 18,45
    of
  • The Day You Begin

    Jacqueline Woodson

    • Hardcover | Engels
    • A #1 NEW YORK TIMES BESTSELLER! Featured in its own episode in the Netflix original show Bookmarks: Celebrating Black Voices ! National Book Award win... Lees meer
    € 20,45
    € 20,45
  • If You Come Softly

    Jacqueline Woodson

    • Hardcover | Engels
    • A lyrical story of star-crossed love perfect for readers of The Hate U Give , by National Ambassador for Children's Literature Jacqueline Woodson--now... Lees meer
    € 32,45
    € 32,45
  • Red at the Bone

    Jacqueline Woodson

    • Paperback | Engels
    • A NEW YORK TIMES BESTSELLER A NEW YORK TIMES NOTABLE BOOK OF THE YEAR A spectacular novel that only this legend can pull off. -Ibram X. Kendi, #1 New ... Lees meer
    € 30,45
    € 30,45
  • Another Brooklyn

    Jacqueline Woodson

    • Paperback | Engels
    • A Finalist for the 2016 National Book Award New York Times Bestseller A SeattleTimes pick for Summer Reading Roundup 2017 A Bustle Fall Roundup pick f... Lees meer
    € 18,45
    € 18,45
  • Miracle's Boys

    Jacqueline Woodson

    • Paperback | Engels
    • From a four-time Newbery Honor author, a novel that was awarded the 2001 Coretta Scott King award and the Los Angeles Times Book Prize For Lafayette a... Lees meer
    € 11,45
    € 11,45
  • Behind You

    Jacqueline Woodson

    • Hardcover | Engels
    • You are so light you move with the wind and the snow.... And it lifts you up--over a world of sadness and anger and fear. Over a world of first kisses... Lees meer
    € 26,45
    € 26,45
24 van 108 resultaten getoond