• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Ingar Johnsrud

Boeken van Ingar Johnsrud

Boeken van Ingar Johnsrud

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Ingar Johnsrud

10 resultaten

Filteren
  • Der Verräter

    Ingar Johnsrud

    • Paperback | Fredrik Beier | nr. 3
    • Fredrik Beiers persönlichster Fall - das hochspannende Finale der internationalen Bestseller-Trilogie. Oslo, Norwegen: Ein Mitarbeiter des norwegisch... Lees meer
    € 9,95
    € 9,95
  • De peetmoeder

    Ingar Johnsrud

    • E-book | Nederlands
    • Echte Scandi-crime, realistisch, gesitueerd in Noorwegen, met prachtige scènes, locaties en feilbare hoofdpersonen In een hut bij een oude, uitgeputte... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Zij die volgen

    Ingar Johnsrud

    • E-book | Nederlands | Broederschap
    • ‘Er is weer een Noors thrillertalent opgestaan. Wat een knap debuut!’ Zin Rechercheur Fredrik Beier wordt naar een uithoek van Oslo geroepen om een ma... Lees meer
    € 7,99
    € 7,99
  • De peetmoeder

    Ingar Johnsrud

    • Paperback | Nederlands
    • Echte Scandi-crime, realistisch, gesitueerd in Noorwegen, met prachtige scènes, locaties en feilbare hoofdpersonen Een man hangt aan een balk, alleen,... Lees meer
    € 20,99
    € 20,99
  • Zij die volgen

    Ingar Johnsrud

    • Paperback | Nederlands | Broederschap-trilogie | nr. 1
    • ‘Er is weer een Noors thrillertalent opgestaan. Wat een knap debuut!’ Zin Rechercheur Fredrik Beier wordt naar een uithoek van Oslo geroepen om een ma... Lees meer
    € 10,00
    € 10,00
  • Zij die gaan

    Ingar Johnsrud

    • E-book | Nederlands | Broederschap
    • Zij die gaan is de tweede thriller met de formidabele Fredrik Beier en Kafa Iqbal in de hoofdrollen. Johnsrud blijkt wederom een meesterlijk verteller... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • Der Bote

    Ingar Johnsrud

    • Paperback | Fredrik Beier | nr. 2
    • Zwei rätselhafte Mordfälle, ein zwanzig Jahre zurückliegendes Verbrechen - und ein Mann, der eine grausame Rache plant ... In einer Villa in einem ... Lees meer
    € 9,95
    € 9,95
  • Zij die doden

    Ingar Johnsrud

    • E-book | Nederlands | Broederschap
    • Het derde en laatste deel van de beste thrillerserie uit Noorwegen van het moment: De broederschap -trilogie Voor de lezers van Karin Slaughter, Samue... Lees meer
    € 11,99
    € 11,99
  • Der Hirte

    Ingar Johnsrud

    • Paperback | Fredrik Beier | nr. 1
    • Der Nr.-1-Bestseller aus Norwegen! Die Tochter der einflussreichen Politikerin Kari Lise Wetre wird vermisst - ein Routinefall für Hauptkommissar Fre... Lees meer
    € 9,95
    € 9,95
10 van 10 resultaten getoond