• Afhalen na 30 minuten in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje
  1. Home
  2. Fiona Cummins

Resultaten voor "Fiona Cummins"

29 resultaten

Filteren
  • L'ossuaire

    Fiona Cummins

    • Paperback | Frans | THRILLERS
    • L'ossuaire Cela fait plus de trois mois que Clara Foyle, cinq ans, a été enlevée sur le chemin de l'école. La fillette est atteinte d'ectrodactylie, u... Lees meer
    € 8,45
    of
    of
  • L'ossuaire

    Fiona Cummins

    • Paperback | Frans
    • L'inspectrice Ella Fitzroy est chargée de retrouver Brian Howley, suspecté d'avoir enlevé Clara Foyle, une fillette de 5 ans souffrant d'ectrodactylie... Lees meer
    € 21,90
  • The Neighbour

    Fiona Cummins

    • Paperback | Engels | 192 POCHE
    • 'Creepy as hell and kept me guessing to the very end' - Ian Rankin A new home. A new start. It's all the Lockwoods want. And on The Avenue, a leafy st... Lees meer
    € 10,95
  • The Neighbour

    Fiona Cummins

    • Paperback | Engels
    • &b>The perfect neighbourhood or the perfect lie? For fans of &i>The Couple Next Door&/i>, &i>The Neighbour&/i> is a twisting thriller about a leafy su... Lees meer
    € 17,45
  • The Neighbour

    Fiona Cummins

    • Hardcover
    • The perfect neighbourhood or the perfect lie? For fans of The Couple Next Door, The Neighbour is a twisting thriller about a leafy suburb with a deadl... Lees meer
    € 15,45
  • Le collectionneur

    Fiona Cummins

    • Paperback | Frans
    • Le collectionneur Le Collectionneur mène une double vie. Monsieur Tout-le-monde dans l'une, il est, dans l'autre, le gardien d'un musée secret qu'ont ... Lees meer
    € 20,90
  • The Collector

    Fiona Cummins

    • Paperback | Engels | 182 POCHE
    • 'A crime novel of the very first order' - David Baldacci If you like Mo Hayder and Thomas Harris, you'll love the intensely gripping The Collector by ... Lees meer
    € 10,95
  • De opvolger

    Fiona Cummins

    • Paperback | Nederlands
    • Fiona Cummins combineert in De opvolger op fenomenale wijze een gevoelige pen met een ijzingwekkende plot. Voor de fans van Lee Child, Val McDermid en... Lees meer
    € 12,50
    of
    of
  • De opvolger

    Fiona Cummins

    • E-book | Nederlands
    • Fiona Cummins combineert in 'De opvolger' op fenomenale wijze een gevoelige pen met een ijzingwekkende plot. In de thriller De opvolger van Fiona Cumm... Lees meer
    € 9,99
  • De verzamelaar

    Fiona Cummins

    • Paperback | Nederlands
    • Fiona Cummins creëerde voor De verzamelaar een psychopaat die nog angstaanjagender is dan Hannibal Lecter. De verzamelaar toont de donkerste kant van ... Lees meer
    € 20,99
  • When I Was Ten

    Fiona Cummins

    • Hardcover
    • An unimaginable crime has devastating consequences twenty-one years on, in this thrilling novel by rising star of crime fiction Fiona Cummins. Lees meer
    € 17,95
  • The Collector

    Fiona Cummins

    • Paperback | Engels | Collector | nr. 2
    • "A crime novel of the very first order." --David Baldacci In Fiona Cummins' new novel of taut psychological suspense, an elusive psychopath meets his ... Lees meer
    € 13,45
  • The Family Next Door

    Fiona Cummins

    • Paperback | Engels
    • "Totally addictive!"--C.J. Tudor, author of The Chalk Man For Sale: Lovely family home, ready for your updates. Friendly neighborhood setting close to... Lees meer
    € 13,45
  • Rattle

    Fiona Cummins

    • Paperback | Engels | Collector | nr. 1
    • Fiona Cummins delves into the seam of darkness that runs through us all as a detective hunts down a twisted killer with a macabre obsession . . . On s... Lees meer
    € 13,45
  • Les voisins

    Fiona Cummins

    • Paperback | Frans
    • Les voisins Une nouvelle maison. Un nouveau départ. De nouveaux voisins : le rêve des Lockwood. L'Avenue, un coin de verdure dans une charmante petite... Lees meer
    € 21,90
24 van 29 resultaten getoond