• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Dinah Jefferies

Auteurs: boeken van Dinah Jefferies

Auteurs: boeken van Dinah Jefferies

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Dinah Jefferies

Het verborgen paleis

Dinah Jefferies

  • Paperback | Nederlands
  • Een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen: hét boek voor lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore. Frankrijk, 1923. Als een groot ... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Alle boeken van Dinah Jefferies

67 resultaten

Filteren
  • Het verborgen paleis

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Nederlands
    • Een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen: hét boek voor lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore. Frankrijk, 1923. Als een groot ... Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • Het verborgen paleis

    Dinah Jefferies

    • E-book | Nederlands
    • Een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen: hét boek voor lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore. Frankrijk, 1923. Als een groot ... Lees meer
    € 4,99 € 13,99
    € 4,99 € 13,99
  • Dochters van de Dordogne

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Nederlands
    • Eerste deel in een grandioze nieuwe trilogie van bestsellerauteur Dinah Jefferies. Frankrijk, 1944. In het dal van de Dordogne, in een oud stenen huis... Lees meer
    € 21,99
    of
    € 21,99
    of
  • La separación

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Spaans
    • Malasia, 1955. Lydia Cartwright regresa de un viaje de tres semanas tras visitar a una amiga enferma. Al llegar se encuentra la casa vacía, los criado... Lees meer
    € 7,45
    € 7,45
  • The Hidden Palace

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Engels | Daughters of War | nr. 2
    • An island of secrets. A runaway. And a promise... A rebellious daughter 1925. Among the ancient honey-coloured walls of the tiny island of Malta, stra... Lees meer
    € 11,95
    € 11,95
  • The Separation

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Engels
    • A heartbreaking tale of a family fractured by lies and one mother's love reaching across the distance of years and continents. Lees meer
    € 12,95
    € 12,95
  • La fille du marchand de saphirs

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • Ceylan, 1935. Fille d'un riche négociant britannique en pierres précieuses, Louisa Reeve est mariée à Eliott, séduisant homme d'affaires. Délaissant s... Lees meer
    € 8,20
    € 8,20
  • Daughters of War

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Engels | Daughters of War | nr. 1
    • A new sweeping historical novel of World War II from the international bestselling author of The Tea Planter's Wife France, 1944. In an old stone cott... Lees meer
    € 23,95
    € 23,95
  • La mujer del cultivador de té

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Spaans
    • Ceilán, 1925. Gwendolyn Hooper, una joven inglesa de solo diecinueve años, llega en un barco de vapor, ilusionada por iniciar su nueva vida de casada ... Lees meer
    € 21,95
    € 21,95
  • Une comtesse en Toscane

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • Dans l'obscurité la plus totale, elles écoutèrent, la bouche sèche, la gorge serrée, et Carla sentit la peur en chacune d'elles. Des voix masculines b... Lees meer
    € 8,90
    € 8,90
  • La disparue de Birmanie

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • Les nuits de Birmanie sont irrésistibles, pensa-t-elle. C'est comme si toute pensée rationnelle m'échappait : les étoiles scintillent par milliers, la... Lees meer
    € 8,20
    € 8,20
  • The Daughters Of War 2 The Hidden Palace

    Dinah Jefferies

    € 12,95
    of
    € 12,95
    of
  • Les soeurs de soie

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • L'espoir de Trâ'nen un avenir meilleur l'avait profondément touchée. Séduite par son discours passionné mais réfléchi, elle n'avait désormais d'autre ... Lees meer
    € 19,95
    € 19,95
  • The Missing Sister

    Dinah Jefferies

    • E-book | Engels
    • A stolen sister. A daughter determined to uncover the truth. 'I was gripped, moved and utterly in thrall to this deeply emotional and compelling tale'... Lees meer
    € 6,99
    € 6,99
  • Les Sœurs de soie

    Dinah Jefferies

    • E-book | Frans
    • « Quelle histoire vivante et bien documentée ! C'est une description exquise du Vietnam colonial à l'aube d'une nouvelle ère ; je pouvais sentir l'hum... Lees meer
    € 1,99 € 9,99
    € 1,99 € 9,99
  • Before the Rains

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Engels
    • A romantic, heart-wrenching tale of love against the odds from the Number One Sunday Times bestselling author 1930, Rajputana, India. Since her husban... Lees meer
    € 12,95
    € 12,95
  • Die toskanische Contessa

    Dinah Jefferies

    • Paperback
    • Zwei starke Frauen. Ein geheimer Plan. Eine Liebe gegen alle Widerstände. Im Jahr 1943 setzt die Ankunft deutscher Soldaten in der Toskana dem friedl... Lees meer
    € 15,95
    € 15,95
  • Une comtesse en Toscane

    Dinah Jefferies

    • Paperback | Frans | HIST
    • Dans l'obscurité la plus totale, elles écoutèrent, la bouche sèche, la gorge serrée, et Caria sentit la peur en chacune d'elles. Des voix masculines b... Lees meer
    € 19,50
    € 19,50
  • La Disparue de Birmanie

    Dinah Jefferies

    • E-book | Frans
    • « Les nuits de Birmanie sont irrésistibles,pensa-t-elle. C'est comme si toute pensée rationnelle m'échappait : les étoiles scintillent par milliers, l... Lees meer
    € 5,99
    € 5,99
24 van 67 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Dinah Jefferies