• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Daniel Cole

Auteurs: boeken van Daniel Cole

Auteurs: boeken van Daniel Cole

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Daniel Cole

Mimic (MP)

Daniel Cole

  • Paperback | Nederlands | Ragdoll
  • Daniel Coles bloedstollende thriller keert terug naar de wereld van zijn Ragdoll-serie. Hij moordt voor zijn kunst, en hij heeft haar nodig om zijn me... Lees meer
Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

AANGERADEN

Cadeautips voor Vaderdag

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor Vaderdag
AANGERADEN

Cadeautips voor juf of meester

van onze 600 specialisten
AANGERADEN
Cadeautips voor juf of meester
CADEAU

Gratis hoes

bij de Vivlio Touch Lux 5 e-reader
CADEAU
Vivlio Touch Lux 5 e-reader met gratis hoes

Resultaten voor "Daniel Cole"

51 resultaten

Filteren
  • Les loups

    Daniel Cole

    • Paperback | Frans | LA BETE NOIRE
    • Quand un loup meurt, c'est la meute qui le venge. Quand Finlay Shaw est retrouvé mort dans une pièce fermée de l'intérieur, tout laisse à penser qu'il... Lees meer
    € 21,00
    € 21,00
  • De wolven

    Daniel Cole

    • E-book | Nederlands | Ragdoll
    • In De wolven van Daniel Cole, de loeispannende climax van de Ragdoll-serie , worden Wolf, Baxter en Edmunds geconfronteerd met een onmogelijke nieuwe ... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • L'appât

    Daniel Cole

    • Paperback | Frans | THRILLER
    • L'appât Sur les câbles métalliques qui soutiennent le pont de Brooklyn, à New York, une ombre est suspendue. Une poupée humaine. Un cadavre. À même sa... Lees meer
    € 8,30
    € 8,30
  • Ragdoll (Ninot de drap)

    Daniel Cole

    • Hardcover | Catalaans
    • Ragdoll (Ninot de drap), l'aclamat debut de Daniel Cole, és pura adrenalina. Un thriller taquicàrdic. Vertiginós. Entreteniment addictiu. «Ragdoll, el... Lees meer
    € 22,45
    € 22,45
  • Marionet

    Daniel Cole

    • Paperback | Nederlands | Ragdoll | nr. 2
    • (POD) In Marionet, het vervolg op bestseller Ragdoll van Daniel Cole, is er een copycat moordenaar aan het werk… Rechercheur Emily Baxter krijgt te ma... Lees meer
    € 22,99
    of
    € 22,99
    of
  • Hangman

    Daniel Cole

    • Paperback | Engels | Ragdoll | nr. 2
    • Fawkes and Baxter are back in this pacey follow-up to }Ragdoll{, up against a rising body-count both sides of the Atlantic Lees meer
    € 11,95
    of
    € 11,95
    of
  • Ragdoll

    Daniel Cole

    • Paperback | A Ragdoll Book
    • The global bestseller - an exciting thriller with twists and turns you won't see coming for fans of Robert Galbraith, Paula Hawkins and Jo Nesbo. Lees meer
    € 11,95
    € 11,95
  • De wolven

    Daniel Cole

    • Paperback | Nederlands | Ragdoll | nr. 3
    • William Fawkes’ zelfgekozen isolement wordt doorbroken vanwege de schijnbare zelfmoord van zijn goede vriend Finley Shaw. Om zijn dood te verklaren du... Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Ragdoll

    Daniel Cole

    • Paperback | Nederlands | Ragdoll | nr. 1
    • Ragdoll van Daniel Cole is het eerste deel uit de serie voor lezers met stalen zenuwen. Nu extra voordelig! Lees meer
    € 12,99
    of
    € 12,99
    of
  • Penjat

    Daniel Cole

    • Paperback | Catalaans
    • Com es pot atrapar un assassí que ja és mort? Un cadàver, amb la paraula «ESQUER» gravada al pit, apareix penjat al pont de Brooklyn. Una nova víctima... Lees meer
    € 22,45
    € 22,45
  • Mimic (MP)

    Daniel Cole

    • Paperback | Nederlands | Ragdoll
    • Daniel Coles bloedstollende thriller keert terug naar de wereld van zijn Ragdoll-serie. Hij moordt voor zijn kunst, en hij heeft haar nodig om zijn me... Lees meer
    € 12,99
    € 12,99
  • Hangman

    Daniel Cole

    • Paperback | Engels | Ragdoll | nr. 2
    • The new thriller from the bestselling author of Ragdoll A detective with no one to trust A killer with nothing to lose 18 months after the 'Ragdoll' m... Lees meer
    € 18,95
    € 18,95
  • Ragdoll

    Daniel Cole

    • E-book | Nederlands | Ragdoll
    • Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. Ragdoll was dé verrassing van 2017 en is nu verkrijgbaar in ee... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • Mimic

    Daniel Cole

    • Dwarsligger | Nederlands | Dwarsligger | nr. 718
    • Mimic van Daniel Cole is van begin tot eind een verslavende leeservaring. Hij moordt voor zijn kunst. Zij wordt zijn meesterwerk. Van de auteur van de... Lees meer
    € 18,99
    of
    € 18,99
    of
  • Pietà

    Daniel Cole

    • Paperback | Frans | LA BETE NOIRE
    • Londres, hiver 1989. Un corps est retrouvé dans Hyde Park par la Metropolitan Police. La victime a gelé dans une position pour le moins inattendue : c... Lees meer
    € 20,00
    € 20,00
  • Endgame

    Daniel Cole

    • Paperback | Engels | Ragdoll | nr. 3
    • At 33 years old, Daniel Cole has worked as a paramedic, an RSPCA officer and most recently for the RNLI, driven by an intrinsic need to save people or... Lees meer
    € 18,95
    of
    € 18,95
    of
  • Marionet

    Daniel Cole

    • Paperback | Nederlands | Ragdoll | nr. 2
    • Rechercheur Emily Baxter krijgt te maken met een nieuwe zaak die haar akelig bekend voorkomt: een lichaam dat in dezelfde onmogelijke houding is opgeh... Lees meer
    € 8,99
    of
    € 8,99
    of
  • Ragdoll

    Daniel Cole

    • Hardcover | Engels
    • Fans of Angela Marson, Mark Edwards and M. J. Arlidge will be gripped by this cat-and-mouse thriller. Lees meer
    € 18,45
    € 18,45
24 van 51 resultaten getoond