• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  1. Brigid Kemmerer

Auteurs: boeken van Brigid Kemmerer

Auteurs: boeken van Brigid Kemmerer

Standaard Boekhandel

Niet te missen boeken van Brigid Kemmerer

Een hart zo vurig

Brigid Kemmerer

  • Paperback | Nederlands | Vervloekt | nr. 2
  • Het betoverende vervolg op 'Een vloek zo eenzaam' Harper heeft de vloek van prins Rhen verbroken, maar dat betekent niet dat het goed gaat in Sintelda... Lees meer
of
of

Standaard Boekhandel

Alleen bij ons

GESCHENKEN

Dé 60 must-haves van het najaar

voor jou geselecteerd
GESCHENKEN
Standaard Boekhandel: 10 procent korting must-haves
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen

Standaard Boekhandel

Gerelateerde reeksen

Standaard Boekhandel

Alle boeken van Brigid Kemmerer

61 resultaten

Filteren
  • Een hart zo vurig

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Nederlands | Vervloekt | nr. 2
    • Het betoverende vervolg op 'Een vloek zo eenzaam' Harper heeft de vloek van prins Rhen verbroken, maar dat betekent niet dat het goed gaat in Sintelda... Lees meer
    € 15,00
    of
    € 15,00
    of
  • Een eed zo duivels

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Nederlands | Vervloekt | nr. 3
    • Het zinderende slot van de Vervloekt-trilogie! Brigid Kemmerer overtuigde YA-liefhebbers met 'Een vloek zo eenzaam' en was in een klap niet meer weg t... Lees meer
    € 15,00
    of
    € 15,00
    of
  • Defend the dawn

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Engels | Defy the night | nr. 2
    • The kingdom of Kandala narrowly avoided catastrophe, but the embers of revolution still simmer. While King Harristan seeks a new way to lead, Tessa an... Lees meer
    € 12,95
    of
    € 12,95
    of
  • Forging Silver Into Stars

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Engels | Forging Silver into Stars
    • Tycho of Rillisk has been a lot of things: son and brother, stablehand, prisoner, soldier and friend to the king. Now, four years after Grey took the ... Lees meer
    € 12,95
    of
    € 12,95
    of
  • Een vloek zo eenzaam

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Nederlands | Vervloekt | nr. 1
    • 'Er zit bloed onder mijn nagels. Ik vraag me af hoeveel mensen ik deze keer vermoord heb.' Prins Rhen is vervloekt: hij beleeft de herfst van zijn ach... Lees meer
    € 15,00
    of
    € 15,00
    of
    • Bekend van TikTok

    Defy the night

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Engels | Defy the night | nr. 1
    • In a kingdom where sickness stalks the streets and only the richest can afford a cure, King Harristan and his brother Prince Corrick are forced to rul... Lees meer
    € 11,45
    of
    € 11,45
    of
  • A curse so dark and lonely

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Engels | Cursebreakers | nr. 1
    • Prince Rhen, the heir to Emberfall, is cursed. Forced to repeat the autumn of his eighteenth year over and over, he can only be freed by love. But at ... Lees meer
    € 12,95
    of
    € 12,95
    of
  • A Heart so Fierce and Broken

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Engels | The Cursebreaker Series
    • Harper has freed Prince Rhen from the curse that almost destroyed his kingdom. But all is not well; rumours are rife that there is a rival heir with a... Lees meer
    € 11,45
    of
    € 11,45
    of
  • A Curse So Dark and Lonely: The Complete Cursebreaker Collection

    Brigid Kemmerer

    € 37,95
    of
    € 37,95
    of
  • Een eed zo duivels

    Brigid Kemmerer

    • Hardcover | Nederlands | Vervloekt | nr. 3
    • Het zinderende slot van de Vervloekt-trilogie!Brigid Kemmerer overtuigde YA-liefhebbers met 'Een vloek zo eenzaam' en was in een klap niet meer weg te... Lees meer
    € 19,99
    of
    € 19,99
    of
  • El Elixir De Flor De Luna

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Spaans
    • Un reino divididoápor la corrupción.Un rey desesperadoáque intenta mantener el control.Una joven dispuesta a arriesgarlo todoápara destruirlo todo.El ... Lees meer
    € 21,45
    € 21,45
  • A Heart So Fierce and Broken

    Brigid Kemmerer

    • Hardcover | Engels | The Cursebreaker
    • In the sequel to New York Times bestselling A Curse So Dark and Lonely , Brigid Kemmerer returns to the world of Emberfall in a lush fantasy where fri... Lees meer
    € 26,45
    of
    € 26,45
    of
  • Storm

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Engels | Elemental | nr. 1
    • First in the Elemental series: "A refreshingly human paranormal romance" in which a girl stumbles into a world of adventure, danger, and romantic intr... Lees meer
    € 25,45
    € 25,45
  • Forjemos Estrellas De Plata

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Spaans
    • CUANDO UNA MAGIA ANCESTRALáPONE A PRUEBA UN NUEVO AMOR,áUN OSCURO DESTINOáLLAMA A LA PUERTA.La magia ha estado prohibida en Syhl Shallow desde que los... Lees meer
    € 23,95
    € 23,95
  • Defy the Night

    Brigid Kemmerer

    • Hardcover | Engels
    • Instant New York Times Bestseller! From New York Times bestselling author Brigid Kemmerer comes an electrifying fantasy romance, perfect for fans of H... Lees meer
    € 26,45
    € 26,45
  • Call It What You Want

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Engels
    • Rob had it all - friends, a near-guaranteed lacrosse scholarship to college and an amazing family - but all that changed when his dad was caught embez... Lees meer
    € 12,95
    € 12,95
  • Brieven aan de duisternis

    Brigid Kemmerer

    • E-book | Nederlands
    • Ik zou net zo goed brieven aan de duisternis kunnen schrijven en een antwoord verwachten. Ik weet niet eens wie je bent, maar ik heb het gevoel dat ik... Lees meer
    € 9,99
    € 9,99
  • PS

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Frans | DIVERTISSEMENT
    • PS : Tu me manques Juliet a toujours écrit à sa mère. Depuis sa mort soudaine, cette habitude est pour elle comme une bouée de sauvetage. Même si les ... Lees meer
    € 7,95
    € 7,95
  • Un Corazon Valiente Y Roto

    Brigid Kemmerer

    • Paperback | Engels, Spaans
    • En la secuela de Una maldición oscura y solitaria, best seller del New York Times, Brigid Kemmerer regresa al mundo de Emberfall en una historia en la... Lees meer
    € 30,45
    € 30,45
24 van 61 resultaten getoond

Standaard Boekhandel

Gerelateerd aan Brigid Kemmerer