• Gratis levering in België vanaf € 25
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Onze winkels blijven open volgens hun normale openingsuren. We houden het extra veilig en volgen alle richtlijnen nauwkeurig op.
Laat je inspireren door ons team in de winkels. Bestel online en haal je bestelling af in een van onze winkels. Of laat je bestelling thuis leveren.
Kies je voor thuislevering? Hou er dan rekening mee dat je bestelling iets langer dan normaal onderweg kan zijn.
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Zeven leugens E-BOOK

Elizabeth Kay
E-book | Nederlands
€ 11,99
+ 11 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

Zeven leugens van Elizabeth Kay gaat over oude, complexe vriendschappen, obsessieve liefde en de niet-aflatende pijn van rouw. O.a. uitgeroepen tot Thriller van de Maand April door Kobo UK.

Zeven leugens van Elizabeth Kay vertelt het verhaal van de vriendinnen Jane en Marnie, die al sinds de middelbare school onafscheidelijk zijn. Voor de fans van BA Paris en Liane Moriarty.



Jane en Marnie hebben veel met elkaar gemeen. Beiden worden ze verliefd en zijn ze voor hun dertigste gelukkig getrouwd. Maar Jane heeft Marnies echtgenoot nooit gemogen. Ze vond hem altijd zo grof en arrogant. Alsof hij zich een god waande, onsterfelijk. Wat achteraf gezien ironisch is natuurlijk. Want als Jane al die leugens niet had verteld, zou de man van haar hartsvriendin nu misschien nog geleefd hebben.



Zeven leugens gaat over oude, complexe vriendschappen, obsessieve liefde en de niet-aflatende pijn van rouw. Jane is geen onbetrouwbare verteller, ze vertelt de waarheid. Haar waarheid.



De vraag is: geloof je haar?



‘De nieuwe ster aan het literaire thrillerfirmament!’ – Evening Standard



‘Een duistere, razendsnelle thriller verteld door een van de interessantste personages die ik ooit ben tegengekomen. Warm aanbevolen.’ – Shari Lapena, schrijfster van Het stel van hiernaast



‘Ik verslond Zeven leugens in minder dan 24 uur. Het is zó’n slimme en heerlijk duistere pageturner!’ – Alice Feeney, schrijfster van Soms lieg ik

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9789026348976
  • Verschijningsdatum: 17/06/2020
  • Aantal bladzijden: 297
  • Type: E-book
  • Bestandsformaat: ePub
  • Beveiligd met: Digital watermarking
Toon meer

Beoordelingen

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 297
  • Productcode (EAN): 9789026348976
  • Taal: Nederlands
  • Verschijningsdatum: 17/06/2020