• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Ymir

Rich Larson
Paperback | Engels
€ 24,45
+ 48 punten
Levering 1 à 4 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

"Phenomenal, visceral, high-octane scifi... Altered Carbon unsleeves in a dystopian Beowulf."―Derek Künsken, Aurora-award-winning author of The Quantum Magician

As glittering and treacherous as an icy cavern, Rich Larson's far-future tale of revenge and revolution is a gripping thriller, perfect for fans of Richard K. Morgan and inspired by the legendary story of Beowulf. Yorick never wanted to see his homeworld again. He left Ymir two decades ago, with half his face blown off and no love lost for the place. But when his employer's mines are threatened by a vicious alien machine, Yorick is shipped back home to hunt it.

All he wants is to do his job and get out. Instead, Yorick is pulled into a revolution brewing beneath Ymir's frozen surface, led by the very last person he wanted to see again--the brother who sent him off in pieces twenty years ago..

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
416
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780316416580
Verschijningsdatum:
12/07/2022
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
140 mm x 208 mm
Gewicht:
367 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 48 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.