• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Wisselkind

Lenno Vranken
Paperback | Nederlands
€ 22,50
+ 45 punten
Levering 2 à 3 werkdagen Haal af na 1 uur in 45 winkel(s). .
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

'Wie denkt de verhalen van Sneeuwwitje, Assepoester en Pinokkio te kennen: denk opnieuw. Dit zijn niet de legendes die je je herinnert, maar wel die je nooit zult vergeten.

Wisselkind is een bundeling van onvoorstelbare verhalen die de donkere oorsprong van klassieke sprookjes opnieuw aan het licht brengt. Telkens echter, met een verrassende twist. Lenno Vranken pende voor dit unieke boek elf sprookjes neer die zullen doen huiveren, verrassen en wegdromen. Het is een gotisch genot doordrenkt met horror en romantiek.

Naast de geliefde sprookjes bevat dit boek ook compleet nieuwe verhalen en gedichten die lezers niet zullen herkennen en daardoor des te meer zullen boeien.



Wisselkind is perfect voor fans van Holly Black, Tim Burton, Neil Gaiman en Guillermo del Toro.



Voor wie oud genoeg is om in sprookjes te geloven …'



Lenno Vranken (geboren tijdens Yule, 2000) is een gepassioneerd schrijver met een fascinatie voor fantasy, horror en sprookjes.

Het opgroeien in een klein Limburgs dorp heeft hem geïnspireerd om te schrijven over thema’s zoals afzondering en wegvluchten naar andere werelden.



Lenno debuteerde in 2016 met het eerste deel uit zijn jeugdboekenreeks De Wereld Achter de Spiegel, waarvan er ondertussen al vijf delen zijn verschenen.



Als Lenno niet schrijft, houdt hij zich het liefst bezig met lezen, tekenen, kijken naar griezelfilms en het bestuderen van modegeschiedenis. Je kunt zijn hobby’s en schrijfcarrière volgen op Facebook, Instagram en Goodreads.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
366
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789464789140
Verschijningsdatum:
5/02/2024
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
148 mm x 210 mm
Gewicht:
549 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 45 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
MUST-HAVES

Hier bloeit iets

Nu dubbele punten op onze selectie nieuwe titels
MUST-HAVES
Hier bloeit iets
AANGERADEN

Onze cadeautips

voor Vaderdag
AANGERADEN
Onze cadeautips voor Vaderdag
VADERDAG ACTIE

Alleen in onze winkels: kortingsbon van € 10 voor e-books

bij een Vivlio e-reader
VADERDAG ACTIE
Vivlio e-reader + € 10 aan e-books
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.