• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

White Fire

A fast-paced espionage thriller from the Sunday Times bestselling co-author of The Private series by James Patterson

Adam Hamdy
Paperback | Scott Pearce
€ 13,95
+ 27 punten
Levering 1 à 2 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

White Fire is the third thrilling novel in Adam Hamdy's Scott Pearce series, in which the ex-MI6 officer and his team are on the race to stop a radical environmental group taking extreme action to protect the world and a lone outsider with the power to devastate it. Perfect for fans of James Swallow.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
384
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781509899289
Verschijningsdatum:
31/08/2023
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
198 mm x 129 mm
Gewicht:
260 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 27 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.