• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

Waarom deze eeuw anders wordt dan alle andere

Willem Jan van Andel
Paperback | Nederlands
€ 24,99
+ 49 punten
Pre-order nu, verschijnt op 28/11/2025
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Het huidige kapitalistische systeem is intrinsiek niet duurzaam. Dat heeft ertoe geleid dat de belangrijkste planetaire grenzen op het terrein van onder meer klimaatverandering, biodiversiteit en chemische verontreiniging inmiddels vergaand zijn overschreden.
Dit kan niet nog 75 jaar zo doorgaan. De mensheid zal in de loop van deze eeuw gedwongen worden de wereldeconomie en de daarmee verbonden samenlevingen radicaal anders vorm te geven. Dat is nog nooit eerder in de geschiedenis vertoond. Willen we de aarde leefbaar houden, dan zullen we afscheid moeten nemen van het kapitalisme, met zijn focus op eindeloze economische groei op een eindige planeet.
In dit prikkelende boek laat Willem Jan van Andel niet alleen zien dat dat echt noodzakelijk is, maar vooral ook hoe dat zou kunnen. Centraal daarbij staat de vraag wat een mens nu werkelijk nodig heeft voor een goed leven.

Willem Jan van Andel was 34 jaar advocaat, onder meer bij de faillissementen van de DSB Bank en warenhuis V&D, en was als onderzoeker betrokken bij vele spraakmakende enquêtes, zoals bij PCM Uitgevers en het Slotervaartziekenhuis. Hij schreef meer dan 85 juridische artikelen en annotaties.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
280
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789044660531
Verschijningsdatum:
28/11/2025
Uitvoering:
Paperback
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 49 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2 + 1 GRATIS

op een selectie boeken
CADEAU
Zomeractie 2 plus 1
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebooks met korting augustus
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.