
Mei 1944. Een bommenwerper die terugkeert van een missie over Duitsland stort neer in een bos nabij een klein dorp. De bommen die er enkele seconden eerder uitvielen, treffen een geheime bunker verscholen in het bos. De bunker stort deels in. Een fait divers in de oorlog.
Behalve voor een tiental jongeren die, schuilend in die bunker, de crash overleefd hebben. Maar de buitenwereld is hen vergeten.
Zeven jaar lang al overleven ze daar. Maar hoe doen ze dat ?
Hoe gaat het met hen en vooral…
Waarom komen ze niet naar buiten?
Dieter Declercq (°1980) is van opleiding vliegtuigtechnieker, maar vooral een dromer met liefde voor de natuur, fotografie en lange wandelingen. Zijn passie voor schrijven ontdekte hij pas recent, toevallig, na een droom die te goed was om niet op papier te zetten.
Die droom groeide uit tot zijn eerste jeugdroman: een spannend avontuur over overleven, samenwerken en vriendschap. Met dit boek deelt Dieter niet alleen zijn verbeelding, maar ook zijn verwondering voor de wereld om ons heen.
We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.