• Ruim aanbod met 12 miljoen producten
  • Veilig betalen
  • Gratis levering vanaf € 20
  • Altijd een winkel in je buurt
  • Winkels
  • Verlanglijstje
  • Winkelmandje

Vanuit het duister

Nora Roberts
Nederlands | E-book
€ 11,99
+ 11 punten
Uitgave
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Deel 2 in De bron-serie

Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.The New York Times

Voor de fans van George R.R. Martin en Stephen King

Van een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis.

Fallon Swift is bijna dertien en weet nauwelijks hoe de wereld er vroeger uitzag. De stad waar haar ouders ooit woonden is sinds het uitbreken van de Plaag een ruïne, opgeëist door de natuur. Slechts een enkeling waagt zich buiten, waar gangs de dienst uitmaken. Op mensen met bijzondere gaven, zoals Fallon, wordt gejaagd. Toch zal ze haar veilige thuis moeten verlaten. Fallon is De Ene, en het is slechts een kwestie van tijd tot haar ware identiteit aan het licht komt. Als ze blijft, brengt ze niet alleen zichzelf, maar haar hele familie in gevaar.

Fallon vlucht naar een schuilplaats in het bos. Daar bereidt de eeuwenoude Mallick haar voor op de toekomst. Ze krijgt gevechtstraining, bestudeert oude geneeswijzen en leert krachten te gebruiken waarvan ze het bestaan nooit had vermoed. Als de tijd daar is, zal ze een zwaard oppakken en vechten. Want alleen als Fallon haar lot aanvaardt, kan de wereld weer de oude worden.


De pers over Het begin

Het betoverende tweede deel vanDe bron-trilogie is stoer en adembenemend.Kirkus Reviews

Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren. Kruip met dit boek op de bank en bid dat jij een van de overlevenden bent. The Washington Post

Nora Roberts heeft ons met Het begin enorm verrast. Gelukkig is het een eerste deel van een serie. Hopelijk ligt het vervolg snel in de boekhandels! Chicklit.nl

Specificaties

  • ISBN-nummer: 9789402309645
  • Verschijningsdatum: 12/06/2019
  • Aantal bladzijden: 381
  • Uitgeverij: Boekerij
  • Reeks: De bron
  • Nummer in reeks: 2
  • Type: E-book
  • Beveiligd met: Digital watermarking

Beoordelingen