• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Vanuit het duister

Deel 2 van De bron-trilogie

Nora Roberts
Paperback | Nederlands
€ 20,00
+ 40 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Deel 2 in De bron-serie‘Alle ingrediënten voor een goede thriller worden ingezet, met een grandioos resultaat.’ The New York TimesVoor de fans van George R.R. Martin en Stephen KingVan een afstandje lijkt het een alledaags boerengezin met een heel gewoon leven. Maar buiten het erf van deze vredige boerderij heerst de duisternis.Fallon Swift is bijna dertien en weet nauwelijks hoe de wereld er vroeger uitzag. De stad waar haar ouders ooit woonden is sinds het uitbreken van de Plaag een ruïne, opgeëist door de natuur. Slechts een enkeling waagt zich buiten, waar gangs de dienst uitmaken. Op mensen met bijzondere gaven, zoals Fallon, wordt gejaagd. Toch zal ze haar veilige thuis moeten verlaten. Fallon is De Ene, en het is slechts een kwestie van tijd tot haar ware identiteit aan het licht komt. Als ze blijft, brengt ze niet alleen zichzelf, maar haar hele familie in gevaar.Fallon vlucht naar een schuilplaats in het bos. Daar bereidt de eeuwenoude Mallick haar voor op de toekomst. Ze krijgt gevechtstraining, bestudeert oude geneeswijzen en leert krachten te gebruiken waarvan ze het bestaan nooit had vermoed. Als de tijd daar is, zal ze een zwaard oppakken en vechten. Want alleen als Fallon haar lot aanvaardt, kan de wereld weer de oude worden.De pers over Het begin


‘Het betoverende tweede deel van De bron-trilogie is stoer en adembenemend.’ Kirkus Reviews‘Roberts weet precies hoe ze haar publiek moet betoveren. Kruip met dit boek op de bank en bid dat jij een van de overlevenden bent.’ The Washington Post‘Nora Roberts heeft ons met Het begin enorm verrast. Gelukkig is het een eerste deel van een serie. Hopelijk ligt het vervolg snel in de boekhandels!’ Chicklit.nl

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
464
Taal:
Nederlands

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9789022581582
Verschijningsdatum:
24/06/2019
Uitvoering:
Paperback
Afmetingen:
140 mm x 215 mm
Gewicht:
576 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 40 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
SOLDEN

Tot 50% korting

op boeken, muziek en series
SOLDEN
Solden: tot 50% korting
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.