Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Trillium Sisters 2: Bestie Day

Laura Brown, Elly Kramer
Paperback | Engels | Trillium Sisters
€ 7,95
+ 15 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

When the ecosystem of their mountain home is threatened, the triplets join forces and channel their super powers into saving the day in the second book in the Trillium Sisters chapter book series, perfect for fans of Mia Mayhem and The Wish Fairy.

The Trillium Triplets are flying into action!

Wondering if their powers will return, Clare, Emmy, and Giselle throw themselves into preparations for Bestie Day, when everyone in Trillsville celebrates the special people in their lives. The girls are planning to make presents for one another from fallen flower petals. That way, they can enjoy the beauty around them without causing harm.

But at the flower field, instead of finding beautiful blooms, the Trills find a big problem. Two girls from town are cutting so many flowers for their Bestie Day bouquets that the bees can't get enough nectar. And without the bees, the entire mountain ecosystem could fall apart! When their Trillium powers activate, will the sisters be able to buzz to the rescue?

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
128
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781645950233
Verschijningsdatum:
1/06/2021
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
124 mm x 193 mm
Gewicht:
90 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 15 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
200 PUNTEN = € 3 KORTING

Dubbele punten

op kookboeken
200 PUNTEN = € 3 KORTING
Dubbele punten op kookboeken
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.