• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

This Woven Kingdom E-BOOK

Tahereh Mafi
E-book | Engels | This Woven Kingdom
€ 8,99
+ 8 punten
Uitvoering
Onmiddellijk beschikbaar
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

New York Times, USA Today, and Publishers Weekly bestseller! Clashing empires, forbidden romance, and a long-forgotten queen destined to save her people—Tahereh Mafi’s first in an epic, romantic trilogy inspired by Persian mythology.

To all the world, Alizeh is a disposable servant, not the long-lost heir to an ancient Jinn kingdom forced to hide in plain sight.

The crown prince, Kamran, has heard the prophecies foretelling the death of his king. But he could never have imagined that the servant girl with the strange eyes, the girl he can’t put out of his mind, would one day soon uproot his kingdom—and the world.

Perfect for fans of Leigh Bardugo, Tomi Adeyemi, and Sabaa Tahir, this is the explosive first book in a new fantasy trilogy from the New York Times bestselling and National Book Award-nominated author Tahereh Mafi.

“In a tale as exquisitely crafted as one of Alizeh’s own garments, Mafi weaves a spell of destiny and danger, forbidden love and courtly intrigue, magic and revolution.”—Cassandra Clare, #1 New York Times bestselling author of The Last Hours

This Woven Kingdom is an exquisite fantasy. Rich with clever prose, delicious twists, and breathtaking world building. Prepare to be destroyed—this one will wrench at your heart and make it pound, and in the end it will leave you entirely speechless.”—Stephanie Garber, #1 New York Times bestselling author of the Caraval series

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
528
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780062972460
Verschijningsdatum:
31/01/2022
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 8 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.