Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Think of a Number E-BOOK

John Verdon
E-book | Engels
€ 6,99
+ 6 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Onmiddellijk geleverd via e-mail

Omschrijving

It begins with a letter . . .
The letter contains a request - think of a number, any number - and a sealed envelope.

And inside the envelope is that number.

When Dave Gurney, retired NYPD homicide detective, is contacted by an old college acquaintance about some startling letters he's been receiving, he thinks it's little more than a diverting but sinister puzzle.

That is, until the acquaintance is brutally killed.

Suddenly Gurney finds himself in the middle of a murder investigation that makes no sense.

Because the killer seems to have known his victim intimately - how else was he able to predict his victim's thoughts, even his actions? How did he know his darkest secrets?

The killer is smart, and he is playing with the police.

But Gurney needs to be smarter.

This is only the beginning. And the killer alone knows where it will end.

Fans of Harlan Coben and Linwood Barclay will love this unique and chilling high-concept thriller.

Praise for John Verdon:

'The best thriller I've read in a long, long time' Tess Gerritsen

'Wow! Totally absorbing, brilliantly written. The best book I've read this year'
Sun

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
512
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9780141960111
Verschijningsdatum:
4/08/2010
Uitvoering:
E-book
Beveiligd met:
Adobe DRM
Bestandsformaat:
ePub
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 6 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.