Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
Tussen 12 en 14 uur vandaag kan de activatie van je e-books vertraging oplopen. E-books die je bestelt tussen 12 en 14 uur, worden vanaf 14 uur geactiveerd.
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

Their Last Breath

Sibel Hodge
Paperback | Engels | A Detective Carter Thriller
€ 21,45
+ 42 punten
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

Detective Carter knows all about torture - but he's never known a case as dark as this one.

The Six...

An abandoned building goes up in flames. Six women are chained inside and left to die - the truth is left to burn with them. Only one piece of evidence remains, but will it be enough to find their killer?

The Detective...

Retired detective Warren Carter has been suffocated by grief for his wife and is looking for a new start. But when he gets a call that cuts to the heart of the force, investigating a corrupt police officer, he has to accept. This time, though, he's going to have to face his demons and work out who to trust when the truth is guarded by his own colleagues.

The Bad Cop...

It was supposed to be the perfect crime: they knew the system well enough to beat it and get away with murder. But they didn't know Detective Carter, and how far a man will go when he has nothing left to lose...

Their Last Breath is the gripping new thriller perfect for fans of Line of Duty, from the bestselling author of Duplicity and Into The Darkness.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
380
Taal:
Engels
Reeks:

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781542014083
Verschijningsdatum:
24/09/2019
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
140 mm x 206 mm
Gewicht:
399 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 42 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
CADEAU

2+1 GRATIS

op boeken voor elke leesvoorkeur
CADEAU
Zomeractie: 2+1 GRATIS
BESTE WINKELKETEN

Bekroon jij ons

tot Beste Winkelketen? Breng nu jouw stem uit!
BESTE WINKELKETEN
Beste Winkelketen
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
Ebook kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.