• Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten
  • Afhalen na 2 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 25
  • Ruim aanbod met meer dan 10 miljoen producten

The Violent Century

The epic alternative history novel from World Fantasy Award-winning author of OSAMA - perfect for fans of Stan Lee

Lavie Tidhar
Paperback | Engels
€ 12,95
+ 25 punten
Uitvoering
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 25 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

They'd never meant to be heroes.

Specificaties

  • Productcode (EAN): 9781444762891
  • Verschijningsdatum: 9/04/2014
  • Aantal bladzijden: 352
  • Uitgeverij: Hodder & Stoughton
  • Auteur(s): Lavie Tidhar
  • Afmetingen: 128 mm x 195 mm
Toon meer
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.

Uitgebreide specificaties

Betrokkenen

Inhoud

  • Aantal bladzijden: 352
  • Taal: Engels

Eigenschappen

  • Productcode (EAN): 9781444762891
  • Verschijningsdatum: 9/04/2014
  • Uitvoering: Paperback
  • Afmetingen: 128 mm x 195 mm
  • Gewicht: 245 g