• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  1. Boeken
  2. Fictie
  3. Kinderboeken & Jeugdboeken
  4. The Unfinished Life of Addison Stone: A Novel

The Unfinished Life of Addison Stone: A Novel

A Novel

Adele Griffin
Paperback | Engels
€ 13,45
+ 26 punten
Levering 1 à 2 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

For fans of Miss Peregrine's Home for Peculiar Children, Girl, Interrupted, and A.S. King, National Book Award-finalist Adele Griffin tells the fully illustrated story of a brilliant young artist, her mysterious death, and the fandom that won't let her go.

From the moment she stepped foot in NYC, Addison Stone's subversive street art made her someone to watch, and her violent drowning left her fans and critics craving to know more. I conducted interviews with those who knew her best--including close friends, family, teachers, mentors, art dealers, boyfriends, and critics--and retraced the tumultuous path of Addison's life. I hope I can shed new light on what really happened the night of July 28.
--Adele Griffin

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
256
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781616955960
Verschijningsdatum:
23/08/2016
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
140 mm x 208 mm
Gewicht:
362 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 26 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
E-BOOK ACTIE

Tot meer dan 50% korting

op een selectie e-books
E-BOOK ACTIE
E-book kortingen
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.