• Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten
  • Afhalen na 1 uur in een winkel met voorraad
  • Gratis thuislevering in België vanaf € 30
  • Ruim aanbod met 7 miljoen producten

The Sol Majestic

Ferrett Steinmetz
Paperback | Engels
€ 26,95
+ 53 punten
Levering 2 à 3 weken
Eenvoudig bestellen
Veilig betalen
Gratis thuislevering vanaf € 30 (via bpost)
Gratis levering in je Standaard Boekhandel

Omschrijving

The Sol Majestic is a big-hearted and delightful intergalactic hopepunk adventure for fans of Becky Chambers and The Good Place

"A feast of a book."--Hugo Award-winning author Seanan McGuire

Kenna, an aspirational teen guru, wanders destitute across the stars as he tries to achieve his parents' ambition to advise the celestial elite.

Everything changes when Kenna wins a free dinner at The Sol Majestic, the galaxy's most renowned restaurant, giving him access to the cosmos's one-percent. His dream is jeopardized, however, when he learns his highly-publicized "free meal" risks putting The Sol Majestic into financial ruin. Kenna and a motley gang of newfound friends--including a teleporting celebrity chef, a trust-fund adrenaline junkie, an inept apprentice, and a brilliant mistress of disguise--must concoct an extravagant scheme to save everything they cherish. In doing so, Kenna may sacrifice his ideals--or learn even greater lessons about wisdom, friendship, and love.

Utterly charming and out of this world, Ferrett Steinmetz's The Sol Majestic will satisfy the appetites of sci-fi aficionados and newcomers alike.

Specificaties

Betrokkenen

Auteur(s):
Uitgeverij:

Inhoud

Aantal bladzijden:
384
Taal:
Engels

Eigenschappen

Productcode (EAN):
9781250168191
Verschijningsdatum:
11/06/2019
Uitvoering:
Paperback
Bestandsformaat:
Trade paperback (VS)
Afmetingen:
137 mm x 208 mm
Gewicht:
317 g
Standaard Boekhandel

Alleen bij Standaard Boekhandel

+ 53 punten op je klantenkaart van Standaard Boekhandel
BUNDELPROMO

2+1 GRATIS op meer dan 200 producten

Profiteer nu van onze vroegboekkortingen
BUNDELPROMO
2+1 GRATIS op meer dan 200 producten
ACTIEPRIJS

€ 10 korting

op de Vivlio Light en Light HD e-reader
ACTIEPRIJS
Vivlio Light en Light HD e-reader met € 10 korting
AANGERADEN

Dé boeken bij jouw vakantiebestemming

door ons geselecteerd
AANGERADEN
Dé boeken bij jouw vakantiebestemming
Standaard Boekhandel

Beoordelingen

We publiceren alleen reviews die voldoen aan de voorwaarden voor reviews. Bekijk onze voorwaarden voor reviews.